Tinklinio pirmenybių nugalėtojos – vilkytiškės

tinklinis moteru turnyrasBaigėsi Šilutės rajono moterų tinklinio pirmenybės, vykusios balandį ir gegužę. Pirmenybėse dalyvavo Šylių (vad. V.Parnarauskienė), Saugų (vad. A.Savickas), Šilutės (vad. R.Kutkaitė), Vilkyčių (vad. D.Černeckytė), Žemaičių Naumiesčio (vad. V.Parnarauskienė) komandos.

Po ilgai trukusių atkaklių kovų nugalėjo Vilkyčių tinklininkės.

Šilutės moterų tinklinio pirmenybėse buvo žaidžiama rato sistema ir į finalinį ketvertą patekti nebuvo paprasta. Per du mėnesius vykusias pirmenybes visos komandos įrodė savo kovingumą ir norą nugalėti. Bet varžybos tam ir skirtos, kad išsiaiškintų stipriausius, tad komandoms sužaidus visas tarpusavio varžybas, kai kurioms teko pasitraukti iš tolimesnių kovų.

Pirmosios pirmenybes paliko saugiškės, užėmusios 5 vietą.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Vilkyčiai ir Šilutė – 3:1 laimėjo Vilkyčiai. Antrajame pusfinalyje varžėsi Šyliai ir Žemaičių Naumiestis. Laimėjo patirtis – Šylių moterys varžoves įveikė 3:1.

Dėl III vietos kovojo naumiestiškės ir šilutiškės. Kad ir kaip šilutiškės priešinosi, naumiestiškės buvo pajėgesnės ir laimėjo 3:1.

Didžiajame finale susitiko Vilkyčiai ir Šyliai. Ši dvikova sukėlė žiūrovams ir žaidėjoms daug emocijų, nes visas rungtynes žaidimas vyko taškas į tašką. Žaidėjos kovojo dėl kiekvieno kamuolio, gražiai priimdavo, keldavo, smūgiuodavo kamuolį. Visai nebuvo aišku, kuri komanda nugalės. Bet stiprus žiūrovų palaikymas, geras žaidimas, didelis noras laimėti vilkytiškėms padėjo išplėšti pergalę 3:2.

2016 metų rajono tinklinio nugalėtojomis tapo: F.Bagdonaitė, L.Bagdonaitė, G.Paulauskaitė, A.Jonušaitė, A.Zaicevaitė, J.Gedvilaitė, D.Černeckytė.

Komandoms įteiktos taurės ir medaliai, įsteigtos VšĮ „Šilutės sportas“. Varžybų organizatoriai džiaugiasi, kad tokios pirmenybės pritraukia nemažai jaunimo domėtis ir žaisti tinklinį.