Tinklinio turnyrą laimėjo šilutiškiai

tinklinio turnyras velykinisSporto entuziastė Danguolė Černeckytė šv. Velykų proga surengė tinklinio turnyrą, kuriame varžėsi 6 komandos: Šilutės, Klaipėdos, dvi – Rusnės ir dvi – Vilkyčių.

Kovos tarp komandų labai azartiškos, pilnos gražių momentu. Po visų sužaistų rungtynių pergale džiaugėsi šilutiškiai.

Iniciatoriai – jaunimas

D.Černeckytė tokį turnyrą organizuoja jau antrus metus. Prie jo labai prisideda Vilkyčių jaunimas, kuris dievina tinklinį ir mielai dalyvauja visuose turnyruose. Danguolė, sulaukusi jaunimo palaikymo, tęsia šią tradiciją ir tikisi, kad turnyras vyks ir kitąmet.

Velykiniam turnyrui komandos ruošėsi iš anksto, nes komandoje turėjo dalyvauti trys vyrai ir trys moterys. Mišrią komandą surinkti yra sunkiau, ne visos moterys nori rungtyniauti su vyrais vienoje salėje. Žinoma, yra ir vyrų, kurie privengia varžytis su moterimis, kad jų neužgautų ir pan. Vis dėlto smagu, kad į turnyrą atvyko net 6 komandos.

Į du pogrupius suskirstytos komandos, sužaidusios pogrupiuose rato sistema, po vieną komandą išstūmė iš tolesnių kovų. Varžytis dėl prizinių vietų liko Vilkyčių I, Vilkyčių II, Šilutės ir Klaipėdos komandos.

Prizininkai

Po atkaklios kovos su Vilkyčių II komanda, žaisdami taškas į tašką, tik paskutinėmis sekundėmis pergalę 2:0 išplėšė Šilutės komanda: Alvydas Višinskas, Gintaras Milkintas, Rimas Karys, Daiva Rimkienė, Fausta Bagdonaitė ir Danguolė Černeckytė. Tad šilutiškiai tapo turnyro nugalėtojais, o Vilkyčių II komanda užėmė II vietą.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos azarto bei kovingumo aikštelėje taip pat netrūko. Rezultatu 2:0 Vilkyčių I komandai pavyko įveikti klaipėdiečius ir palikti juos ketvirtoje vietoje.

D.Černeckytė džiaugėsi pavykusiu Velykinių turnyru. Pasak jos, nors turnyras truko 6 valandas, sportininkai to net nespėjo pajusti. Visos komandos buvo apylygės, kovingos ir siekė pergalės. Bet sporte visada kažkas būna pirmas, kažkas – antras…