Tinklinis pagauna populiarėjimo pagreitį

tinklinis2Šilutės rajone populiarėja tinklinis. Nuo vasaros vidurio vyko moterų paplūdimio tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo 8 moterų komandos.

Jos ratų sistema varžėsi liepos ir rugpjūčio mėnesiais, o rugpjūčio pabaigoje po finalinių kovų pirmosios vietos šlovės spinduliais džiaugėsi Danguolė Černeckytė su dukra Fausta Bagdonaite.

Su šilutiškėmis varžėsi ir šilališkės

Paplūdimio tinklinio aikštelėje užvirė karštos kovos tarp visų 8 komandų.

Saugiškės subūrė tris komandas: Jurgita Kazlauskienė su dukra Evelina Kazlauskaite savo komandą pavadino „Šeimynėlė“, komandą „Jaunosios“ sudarė Paulina Zaksaitė ir Aurelija Zaicevaitė, o komandą „WR“ – Rita Zaksaitė ir Rūta Žitkutė.

Traksėdžių garbę gynė Greta Šarkauskytė ir Dženeta Bagočiūtė, kurios tiki Fortūna ir savo komandai davė „Fortūnos“ vardą.
Turnyre dalyvavo ir Žemaičių Naumiesčio gyventojos Paulina Mikelkevičiūtė ir Lina Miklovytė, pasivadinusio „Mėlynėmis“.

Dar vienas šaunus mamos ir dukros duetas – Danguolė Černeckytė su jos dukra Fausta Bagdonaite – atstovavo Šilutei, pasivadinusios komanda „Visada kartu“.

Atvyko dvi komandos iš Šilalės rajono Pajūrio miestelio:  „Pajūrio“ komanda pasivadinusios Jurgita Rupšienė ir Laura Serapinė bei Agnė Martinkaitė ir Asta Rubežiūtė, tapusios „Naujokėmis“.

Moterys aikštelėje varžėsi ratų sistema, po kurių atkrito „Pajūris“, „Mėlynės“ ir „Naujokės“.

Finalinę dieną 5 komandos dar kartą susitiko paplūdimio aikštelėje, kad išsiaiškintų kurios 4 išeis į finalą. Joms sužaidus tarpusavyje paaiškėjo finalinis ketvertas.

Finalas

Pusfinalio varžybose „Visada kartu“ 2:0 nugalėjo „Fortūną“. Kitame pusfinalyje Saugų „Šeimynėlė“ 2:1 pralaimėjo kitai saugiškių komandai „WR“.

Mažajame finale „Fortūna“ 2:1 buvo stipresnė už „Šeimynėlę“. Tad III vieta džiaugėsi „Fortūna“.
Dėl I vietos susirungė praėjusių metų nugalėtojos D.Černeckytė ir F.Bagdonaitė („Visada kartu“) su „WR“ komanda – R.Zaksaite ir R.Žitkute.

Mama ir dukra be didelės įtampos veiksmų darnumu, viena kitos supratimu bei gražiu žaidimu įveikė saugiškes rezultatu 2:0 ir vėl tapo paplūdimio tinklinio turnyro nugalėtojomis.

Prizus įsteigė ir varžybas organizavo VšĮ „Šilutės sportas“ bei aktyvios rajono moterys.

Visos jos dėkoja tinklinio sporto klubo vadovui Linui Gedvilai už suteiktą inventorių bei didelį palaikymą organizuojant visus turnyrus.