Tinklinis Šilutėje populiarėja

tinklinis moteruBalandį ir gegužę vyko Šilutės rajono moterų uždarų patalpų tinklinio pirmenybės. Dalyvavo Vilkyčių, Saugų I, Saugų II, Šilutės ir Žemaičių Naumiesčio komandos. Jose buvo nemažai jaunimo, tai rodo, kad ši sporto šaka vis labiau populiarėja Šilutėje.

Pirmenybių nugalėtojomis tapo Saugų I komandos moterys.

Pirmenybės vyko vieno rato sistema. Visoms komandoms sužaidus su viena kita ir suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad iš tolimesnių kovų pasitraukia naumiestiškės.

Pusfinalyje susitiko Saugų I Šilutės komandos. Stipresnės buvo saugiškės. Vilkytiškės įveikė Saugų II komandą, tad finale kovoti dėl III vietos prie tinklo stojo Saugų II ir Šilutės komandos, dėl I vietos – Saugų I ir Vilkyčių komandos.

III vietą po atkaklios kovos (3:2) iškovojo Saugų II komandos moterys, šilutiškės liko be apdovanojimų.    

Atkakli kova užvirė ir dėl rajono moterų uždarų patalpų tinklinio pirmenybių čempionių vardo. Stipresnės buvo Saugų I komandos moterys, įveikusios vilkytiškes 3:1.

Neapsieita be asmeninių apdovanojimų, juos pelnė geriausios žaidėjos: Jurgita Kazlauskienė (Saugos I), Agnė Saunoriutė (Saugos II), Dainora Eirienė (Šilutė), Dženeta Bagočiūtė (Vilkyčiai).

Komandos prizininkės apdovanotos VšĮ „Šilutės sportas“ įsteigtomis taurėmis ir medaliais.