Tradiciniame bėgime Mikytai – Pagėgiai dalyvavo ir šilutiškiai

lenga fRugsėjo 15 d. Pagėgiuose vyko miesto šventė „Pagėgiai laiko labirintuose“, kuri prasidėjo kasmetiniu tradiciniu bėgimu Mikytai – Pagėgiai. Į šį bėgimą susirinko gausus būrys įvairių amžiaus grupių dalyvių. Progos bėgti nepraleido ir Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės ugdomi lengvaatlečiai.

 Pasak trenerės, toks bėgimas jau tampa tradicija prieš naujųjų mokslo metų varžybų sezoną. Bėgime, kuriame reikėjo įveikti 3 kilometrų atstumą, panoro dalyvauti 15 mūsų sporto mokyklos lengvaatlečių. Šį nuotolį sėkmingai įveikė ne tik bėgikai, bet ir metikai, kurie savo pasiekimais,nustebino ne tik pačią trenerę , bet ir komandos draugus.

Iš viso dalyvių buvo apie 120, jie buvo suskirstyti į 10 grupių pagal amžių ir lytį. 3 km nuotolį sėkmingai įveikė metikai Kristina Bataitytė, Vilmantas Retenis bei jauniausias komandos narys Mantas Budrikas, kuris yra tik antrokas.

Šešiolikmetis Manto brolis Justas iki paskutiniųjų metrų kovojo su absoliučiu bėgimo nugalėtoju Karoliu Geču, kuris tapo nugalėtoju 18-35 metų amžiaus grupėje. Justas nugalėtojo 15-17 metų amžiaus grupėje, o jo treniruočių draugas Paulius Gudaitis iškovojo antrąją vietą.

15-17 m. amžiaus kategorijoje (mergaičių grupėje) Erestida Bagdonaitė parbėgo pirma, o Dija Jasaitė trečia. 18-35 m. moterų grupėje pirma parbėgo šilutiškė Julija Baciūtė, o 13-14 metų mergaičių grupėje nepralenkiama buvo Kamilė Stankutė.

Atkakliausia kova vyko 12 metų ir jaunesnių vaikų grupėje. Tarp mergaičių dominavo jaunosios Šilutės lengvaatletės: greičiausia buvo Goda Šiaudvytytė, netoli nuo jos atsiliko Mija Pielikytė, trečioji – Augustė Juškaitė, o ketvirtoji – dešimtmetė Kamilė Kerpytė. Abi pastarosios mergaitės savo pasiekimais itin nustebino trenerę Liną ir vyresnius treniruočių draugus. 12 metų amžiaus berniukų grupėje trečias parbėgo Vilmantas Retenis.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, prizininkai – medaliais. Trenerė L.Leikuvienė tik apgailestauja, kad kažkodėl jauniausieji bėgikai buvo išskirti – negavo  nei taurių, nei už iškovotas vietas medalių, tik medalius, skirtus visiems varžybų dalyviams…