Tradicinis šeimų turnyras Vainute

1b2d3841c17bfb4e16c4d16a7dbfe633be5bdbfa articleVainute surengtas ketvirtasis tradicinis šeimų krepšinio turnyras, skirtas Antanui Bartušiui atminti. Turnyre varžėsi Jucikų iš Šylių, Budrių iš Klaipėdos, Nausėdų iš Švėkšnos bei Stonių iš Saugų šeimų penketai. Nugalėjo Nausėdų šeimos ekipa.

Šeimų krepšinio turnyrą surengė šyliškis Antanas Jucikas su sūnumis. Jucikų pajėgioje komandoje žaidė 50-metis Antanas, jo sūnūs Julius, Šiaulių „ABRO Universiteto“ komandos centro puolėjas (203 cm), ir Mantas, studijuojantis Šiauliuose, bei Antano brolio vaikai Jurgis ir Tomas, pusbroliai Ignas ir Juozas.

Į turnyrą atvyko šeimų krepšinio pradininko Klaipėdoje Kazimiero Budrio šeimos ekipa. Pajėgios buvo ir mūsų rajono žinomų krepšininkų suburtos Stonių iš Saugų ir Nausėdų iš Švėkšnos šeimų komandos.

Buvo žaidžiami 4 sutrumpinti kėlinukai po 7 minutes. Pirmųjų susitikimų poras nulėmė burtai. Nausėdų šeimos komanda po atkaklios kovos 53:50 nugalėjo Stonių penketuką, Jucikai 60:40 parklupdė Budrius.

Finalinėje dvikovoje susitiko Nausėdų ir Jucikų ekipos, pergalę 1 tašku – 46:45 – išplėšė Petro Nausėdos sūnus Justas, paskutinėmis rungtynių sekundėmis pataikęs tritaškį.

Mažajame finale dėl III-IV vietos Stoniai 48:40 įveikė Budrius.

Visos keturios komandos apdovanotos taurėmis bei medaliais, geriausiems šeimų krepšininkams įteiktos knygos apie Lietuvos krepšinį.

Turnyro organizatorius A.Jucikas dėkingas Vainuto vidurinės mokyklos direktoriui Antanui Jonikui už galimybę pasinaudoti sporto sale.