Tragiškas savaitgalis: vienas vaikas nuskendo, kitas palindo po traktoriumi, mieste vertėsi opelis

Praėjusį savaitgalį šilutiškiai išties gali vadinti juoduoju. Dvi skaudžios nelaimės vos per pusę paros – birželio 19-osios vakare ir 20-osios rytą – sukrėtė Šilutę: vieną vakarą Šyšos upėje nuskendo 13 metų berniukas, kitą rytą kitas 7-metis su keturračiu palindo po traktoriumi. O 21 d. Pramonės gatvėje įvyko avarija, kurios metu sužalotas jaunas vairuotojas.

Gelbėdamas broliuką žuvo 13-metis

Pirmieji pranešimai apie nelaimę Šyšoje pasklido penktadienio pavakarę. Tuo metu upėje, greta vadinamosios senosios užtvankos, maudėsi būrelis vaikų. Būrelyje buvo ir su sesutėmis atėję du broliukai, kurių vienas pradėjo skęsti. Gelbėti broliuko šoko vyresnysis – 13 metų paauglys.

Deja, skęsti pradėjo abu. Kartu buvę vaikai vėliau pasakojo, kad padėti broliams nesugebėjo, nes upė toje vietoje staiga gilėja.

Visą straipsnį skaitykite birželio 26 dienos „Šilutės naujienų” laikraštyje.