Traksėdiškiai susitiko su vaikų rašytoja Nijole Kepeniene

1 traksedziu_biblioteka_rasytoja_nijole_kepenieneŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale balandžio 20 dieną lankėsi prozininkė, poetė Nijolė Kepenienė, vaikams parašiusi daugiau nei 10 knygų.

Susitikimas prasidėjo naujausių knygelių pristatymu. Rašytoja jauniesiems bibliotekos lankytojams pasakojo apie knygą „Verpėjėlė“, kurioje pagrindinės veikėjos – laumės ir skaitė ištraukas iš jos.

Viešnia vaikus įtraukė į kūrybinius bandymus bei žaidimus, kurių metu jie, pasitelkę vaizduotę, kūrė pasakojimus, eiliavo. Aktyviausius kūrėjus N.Kepenienė apdovanojo autorinėmis knygomis.

5 traksedziu_biblioteka_rasytoja_nijole_kepenieneRašytoja kalbėjo apie savo pirmąjį išdrožtą šaukštą ir visi drauge dainavo. Vėliau pristatyta knygelė „Baltų ženklai“, susirinkusieji supažindinti su baltų Zodiako ženklais. Renginio pabaigoje vaikai deklamavo savo sukurtas eiles, grojo birbyne, išsakė ateities planus ir linkėjimus Lietuvai. Padėkoję rašytojai jie linkėjo sėkmės kūryboje, aktyvių skaitytojų ir įteikė atminimo dovanėles.