Traksėdžių mokiniai dalyvavo 2-ajame Solidarumo bėgime

traksedziai solidarumo begimasTraksėdžių pagrindinės mokyklos mokiniai prieš metus dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgime, skirtame psichologinei pagalbai Lietuvos vaikams, patyrusiems didelius sukrėtimus, ir Zambijos mažyliams, kurie kiekvieną dieną kovoja už savo gyvybę. Šiais metais sužinoję, kad organizuojamas 2-asis Solidarumo bėgimas, jaunieji traksėdiškiai nusprendė dalyvauti kilnioje akcijoje.

Mokyklos sporto aikštelėje akcijos lipdukais pasipuošusius bėgimo dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Birutė Morkevičienė, o kūno kultūros mokytoja Snaigė Svipaitė netrukus prie starto linijos išrikiavo visus bėgikus. Pirmieji bėgo pradinių klasių mokiniai, vėliau ilgesnę distanciją įveikė vyresnieji. Su  mokiniais solidarizavosi ir patys mažiausi bendruomenės nariai – ikimokyklinių grupių ugdytiniai, kurie taip pat apibėgo ratą stadiono bėgimo taku.

Nors Solidarumo bėgimo metu nesiekiama rekordų, neskiriamos prizinės vietos, vis tik pasibaigus akcijai mokytoja S.Svipaitė paskatino aktyviausius ir geriausius bėgikus – kiekvienos amžiaus grupės geriausios bėgikės mergaitės ir geriausi bėgikai berniukai buvo apdovanoti specialiomis atminimo taurėmis, visiems bėgimo dalyviams buvo įteikti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ padėkos raštai, organizacijos padėkos atsiųstos ir mokyklos direktorei bei kūno kultūros mokytojai.

Labdaringos akcijos metu surinktos lėšos bus perduotos jos organizatoriams, o jie šias lėšas panaudos Lietuvos ir Zambijos vaikų gerovei.