Traksėdžių stovyklautojai keliavo gimtinės takeliais

traksedziu stovykla_pas_pasienieciusVasaros poilsio stovykloje „Gimtinės takeliais 2017“ atostogas pradėjo 22 Šilutės M.Jankaus mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriaus pradinukai. Jau 13 metų Traksėdžiuose organizuojama ši vasaros poilsio stovykla, kurią finansuoja rajono Savivaldybė. Stovyklautojai penkias dienas dalyvavo įvairiose veiklose bei išvykose.

Stovyklos atidarymo metu mokyklos pavaduotoja ugdymui Rita Užgalienė linkėjo stovyklautojams turiningai praleisti laiką, pasisemti naujų įspūdžių.

Pirmoji diena buvo skirta linksmosioms pramogoms. Vaikai varžėsi lauko ir stalo šaškių turnyruose, žaidė įvairius žaidimus. Užsiėmimus vedė F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių skyriaus bibliotekininkė Vida Paldauskienė.

Antroji diena buvo skirta kinui. Vaikai žiūrėjo filmukus, dalyvavo viktorinoje „Atspėk pasaką“, piešė labiausiai patikusius pasakų herojus.

Trečiąją stovyklos dieną vykome į Pagėgių rinktinės Vileikių užkardą. Čia dirbantys pareigūnai papasakojo apie pasieniečių darbą, parodė savo darbo amuniciją. Vaikai džiaugėsi galėdami palaikyti rankose ginklus, pavaikščioti su neperšaunamomis liemenėmis. Didelį įspūdį paliko dresuotos kalytės Koros pasirodymas. Po įspūdingos ekskursijos visi pietavome gamtoje. Ši diena stovyklautojams buvo pati įsimintiniausia.

Ketvirtoji stovyklos diena buvo skirta sportui – Šilutės miesto stadione sportines varžybas vedė kūno kultūros mokytoja Snaigė Svipaitė.

Paskutiniąją dieną vykome į pažintinę ekskursiją į Dreverną. Pliaupiantis lietus nesukliudė aplankyti Drevernos uostą bei pažvelgti į vietovę iš apžvalgos bokšto. Papietavę gamtoje stovyklautojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei diplomais. Palinkėjome turiningų atostogų ir šiltos vasaros.