Traumų išretintas „Pamarys“ liko be pergalių

moteru krepsinis loretaF1Pirmosiomis Šilutės moterų krepšinio klubo „Pamarys“ varžovėmis antrajame etape tapo Kauno „LSU – Kaunas“ krepšininkės. Tik ketvirtame kėlinyje varžovėms pavyko atitrūkti, kai viena iš mūsiškių gavo rimtą traumą.

Kitą dieną „Pamario“ krepšininkės jėgas išbandė su Kauno „SKK Komanda“. Ir šis susitikimas baigėsi mūsiškių nenaudai.

Traumas patyrė 4 žaidėjos

„Pamario“ komandos gretos retėja, nors žaidėjų ir iš pradžių buvo mažai. Bet vienai nespėjus išsigydyti traumos, susižeidžia kita. Šiuo metu komandoje yra dvi krepšininkės, bandančios vėl žaisti krepšinį po to, kai išsigydė raiščių plyšimą bei pėdos kaulo skilimą. Nors moterys stengiasi atiduoti aikštelėje visas jėgas, bet joms dar privalu saugotis.

Po šių traumų žaidėjos juokavo, kad jų komanda apsėsta, bet juokai dingo, kai susižeidė dar dvi žaidėjos. Vienai skilo šonkaulis, kitai – žandikaulis. Krepšininkių gretos visai išretėjo.

Dvejos rungtynės – du pralaimėjimai

Iš pradžių išvykoje Kaune su „LSU – Kaunas“ krepšininkėmi s 3 kėliniai sužaisti šauniai – 22:20, 16:16, 22:23. Bet mūsų žaidėjoms patyrus traumas, ketvirtą kėlinį „Pamariui“  teko žaisti be jų. Nerimas dėl komandos draugių išbalansavo šilutiškes, ir ketvirtą kėlinį jos pralošė rezultatu 78:71.

Daugiausiai taškų tądien komandai pelnė Loreta Stančiauskienė – 31, Renata Radišauskaitė – 15, Inga Viliūnienė – 10, Viktorija Vaitkutė – 7, Solveiga Norgėlaitė – 4, Danguolė Černeckytė – 4.

Kitą dieną pamarietės Kaune susitiko su „SKK Komanda. Jau nuo pirmojo kėlinio pranašesnės buvo kaunietės, o mūsiškėms vis nepavykdavo sėkmingai užbaigti atakų – krepšys visus metimus „spjovė“ lauk. Tad nuskambėjus finalinei sirenai pergale džiaugėsi „SKK Komanda“, o mūsiškės dar kartą pajuto pralaimėjimo kartėlį.

Antrą dieną rezultatyviausia vėl buvo L.Stančiauskienė – 24, dviženklį skaičių pelnė ir R.Radišauskaitė – 13.

Tikimės, kad traumuotos žaidėjos greitai atsigaus ir namuose žaisdamos su tomis pačiomis komandomis šilutiškės išplėš pergales.