Trečiasis LKL sezonas: Š. Jasikevičius „Šilutėje“

lankstinukLrytas.lt publikuoja rašinių ciklą apie Lietuvos krepšinio lygos istoriją. Pasakojime apie trečiąjį LKL sezoną, pabrėžtos „Šilutės” krepšinio komandos problemos: krepšininkų streikai dėl algų, trenerio Stepono Kairio pastangos į komandos sudėti įtraukti Amerikoje studijuojančius lietuvius, tarp jų – Šarūną Jasikevičių.

1996 metais trūko visai nedaug, kad Lietuvos krepšinio lyga (LKL) turėtų naują čempioną. Trečiose LKL pirmenybėse reguliariojo sezono nugalėtoju tapo Kauno „Atletas“. Jis pirmavo ir finalo serijoje, tačiau atimti titulo iš Kauno „Žalgirio“ nesugebėjo.

Trečiasis sezonas taip pat įsiminė tuo, kad LKL prarado abu pagrindinius rėmėjus, lygoje debiutavo Alytaus klubas, atkrintamosiose varžybose favoritams į atlapus kibo Šiaulių ir Plungės komandos, o finale neteisėjavo geriausiu Lietuvos arbitru laikomas Romualdas Brazauskas.

Šiuos ir kitus 1995-1996 metų sezono įvykius primins lrytas.lt, tęsiantis pasakojimą apie šiais metais dvidešimtmetį pažyminčios LKL istoriją. (I dalis).

Daugiau skaitykite čia.