Treneriui M.Urmulevičiui – staigmena 80-mečio proga

2 Treneris urmulevicius jubiliejus f1Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneris Medardas Urmulevičius spalio 6 dieną kolegų buvo pasveikintas gražaus 80-mečio proga.

Kolegos netikėtai atėjo pasveikinti trenerio į Šilutės miesto stadioną, kur tądien vyko lengvosios atletikos varžybos.

Prieš varžybų atidarymą Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis negailėjo gražių žodžių treneriui M.Urmulevičiui. Jis sakė, kad geresnės vietos pasveikinti šį lengvajai atletikai daug metų atidavusį žmogų, kaip stadione, nė nesugalvosi. Nes juk čia ir praleista didžioji trenerio gyvenimo dalis.

Visi pasidalijo prisiminimais, o pats treneris papasakojo nemažai šmaikščių istorijų iš savo gyvenimo. Pavyzdžiui, kaip lengvosios atletikos varžybos užsitęsė tiek ilgai, kad sutemo ir tam, kad pamatytų kiek toli nusviesta ietis, prireikė prašyti autobusiuko, kuris privažiuotų ir apšviestų stadioną…

Treneris M.Urmulevičius 1954 m. baigė Švėkšnos „Saulės“ vidurinę mokyklą (dabartinė „Saulės“ gimnazija). Jis buvo geriausias mokyklos krepšininkas ir stalo tenisininkas, TSRS moksleivės čempionės G.Kiūdytės, daugelio kitų sporto meistrų, Lietuvos įvairaus amžių grupių čempionų ir prizininkų treneris. Apdovanotas medaliu už nuopelnus Lietuvos lengvosios atletikos sportui, Lietuvos nusipelnęs treneris.  „Šilutės naujienų“ komanda taip pat sveikina trenerį Medardą Urmulevičių su jubiliejumi bei linki ir toliau taip sėkmingai auginti jaunųjų lengvaatlečių kartą.