Trišuolininkas O. Guščius tapo nugalėtoju

LengvojiŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai gruodžio 6 – 7 dienomis dalyvavo Klaipėdoje vykusiose tarptautinėse jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose „Maniežo taurė 2019“, ir iškovojo visų spalvų medalius.
Varžybose „Maniežo taurė 2019“ varžėsi pajėgiausi Lietuvos sportininkai, svečiai iš Rusijos ir itin gausus būrys lengvaatlečių iš Latvijos. Fortūna lydėjo Šilutės sporto mokyklos trišuolininką Osvaldą Guščių, greitakojį Justą Budriką, rutulio stūmikę Kristiną Bataitytę, kuriuos treniruoja trenerė Lina Leikuvienė. Taip pat šuolininką į aukštį Vilių Liorencą, kurį treniruoja Audrius Urmulevičius.

O. Guščius (jaunių grupė) pirmuoju bandymu nušokęs 14 m 25 cm užsitikrino čempiono vardą. II vietą užėmusį latvį A. Karčeginą jis lenkė beveik pusmetriu – 13 m 62 cm. 1000 m bėgime pakovoti teko daugkartiniam šalies čempionui J. Budrikui. Atkaklioje kovoje jis užėmė II vietą, nusileidęs tik latviui Aleksandrs Mironovs. Justas 1000 m nubėgo per 2:44,95.

Jaunė K. Bataitytė 3 kg rutulio stūmime užėmė III vietą. Ketvirtuoju bandymu rutulį nustūmė 11 m 76 cm ir tik 19 cm ją skyrė nuo antros vietos. II vietą iškovojo latvė Sendija Matušonoka – 11 m 95 cm, o pirma buvo E. Lasaukaitė iš Šilalės r. – 12 m 81 cm.

Švėkšniškis V. Liorencas jaunučių grupėje šuolio į aukštį rungtyje iškovojo sidabro medalį – įveikė 190 cm kartelę ir tik 5 cm pralaimėjo latviui Edgars Iglitis.