Triuškinanti mūsų futbolininkų nesėkmė Kretingoje

futbolasFK „Šilutė“ futbolininkai patyrė triuškinančią nesėkmę Kretingoje, juos rezultatu 7:3 nugalėjo Kretingos FK „Minija“. Varžybų baigtis buvo aiški jau pirmosiomis mačo minutėmis, kuomet kretingiškiai įmušė net 4 greitus įvarčius.

Savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos II lygos vakarų zonoje FK „Šilutė“ žaidė  9-ojo turo rungtynes. Pamario futbolininkai svečiavos Kretingoje, kur susitiko su vietos futbolo komanda FK „Minija“.  Varžybų baigtis buvo aiški jau pirmoje rungtynių pusėje. 4-ąją minutę pasižymėjo kretingiškių legionierius Viktor Munoz. Greitas įvartis bet kokio lygio futbolo rungtynėse yra svarbus raktas į pergalę. O „Šilutės“ futbolininkai nesugebėjo niekuo atsakyti varžovams ir praleido dar du greitus įvarčius. Šeimininkų saugas Edgaras Drąsutis pasižymėjo įvarčiais 9-ąją ir 11-ąją minutėmis.

Rungtynių laimėtojas galutinai tapo aiškus, kai 18-ąją ir 38-ąją minutėmis šilutiškių vartininką nuginklavo Evaldas Grabauskas. Vis tik, baigiantis kėliniui jaunasis „Šilutės“ gynėjas Arvydas Miklovis 42-ąją minutę sušvelnino rezultatą. Pertraukon komandos išėjo švieslentėje šviečiant rezultatui 5:1.

Antrąjame kėlinyje šilutiškiai, atsilikdami rezultatu 1:7 visom jėgom kabinosi į galimybes sušvelninti rezultatą ir tai jiems pavyko. 83-ąją minutę už grubią pražangą vienuolikos metrų baudiniu nubausti „Minijos“ futbolininkai. Šilutiškis puolėjas Darius Paldauskas nepaliko vilčių šeimininkų vartininkui ir sušvelnino  rezultatą. O 86-ąją minutę „Šilutės“ gynėjas Tomas Čeliauskas pelnė dar vieną įvartį. Mačas rezultatu 3:7 buvo pralaimėtas „Minijos“ futbolininkams. Tai buvo skaudžiausias pamario futbolininkų pralaimėjimas šiame sezone, po kurio FK „Šilutė“ smuktelėjo į 10-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitas rungtynes Šilutės komanda žais birželio 23-ąją Šilutės stadione. Varžovas – Joniškio rajono FK „Skaned“ komanda. Rungtynių pradžia 18.00 val.