Triuškinanti „Šilutės“ pergalė prieš „Kretingą“

Gruodžio 18 d. 11-ąją pergalę „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse iškovojo „Šilutė“ (11-11). Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose 96:63 sutriuškino „Kretingą“.

T. Balčiūno sąskaitoje per 25 minutes surinktas 21 taškas.

Dominuoti šilutiškiai pradėjo nuo antrojo kėlinio, kuriame spurtavo 25:10 ir po Tomo Balčiūno tolimo šūvio įgijo 21 taško pranašumą (53:32). Po pertraukos šeimininkai nepametė koncentracijos, laimėjo trečiąjį kėlinį 28:15, o po Jeremiah Culverio persvara pasiekė 34 taškus (81:47). Likęs laikas tapo formalumu. Šilutės ekipoje išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 21 taškas, 9 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Jau kitais metais, sausio 6 d. šilutiškiai žais išvykoje su „Kauno žalgiris – 2“ krepšininkais, o sausio 8 d., 16 val. namuose priims „Mažeikius“.