Trys lengvaatlečiai tapo čempionais

LengvojiŠiauliuose dvi dienas vykusiose Lietuvos vaikų olimpinių vilčių varžybose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Goda Šiaudvytytė, Nojus Petraitis ir Vilmantas Retenis tapo čempionais.
Pasak Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės, Šiauliuose vykusiose varžybose dalyvavo 12 lengvaatlečių. Šauniai kovojo jauniausieji – 2006 m. gimę ir jaunesni vaikai varžėsi savo rungtyse, o šeši geriausieji berniukai ir mergaitės apdovanoti medaliais, diplomais.

Rutulio stūmimo rungtyje nugalėjo V. Retenis, 3 kg rutulį penktuoju bandymu nustūmęs 13 m 30 cm ir tik 3 centimetrais aplenkė Dominyką Stankų iš Akmenės.

1000 m bėgime čempione tapo mūsų jaunoji lengvosios atletikos žvaigždutė G. Šiaudvytytė. Ji distanciją įveikė per 3 min. 20,19 sek., aplenkusi prizininkėmis tapusias R. Gackaitę iš Elektrėnų ir O. Rimkevičiūtę iš Kelmės. Šilutiškė Mija Pielikytė užėmė IV vietą – 3 min. 25,83 sek.

Berniukų grupėje VI vietą iškovojo Mykolas Maurius – 3 min. 31,74 sek., aplenkęs 12 greitakojų.

600 m bėgime čempiono vardą taip pat iškovojo N. Petraitis. Jo pavyti nepavyko II ir III vietas užėmusiems A. Usovui iš Švenčionių ir K. Kazlauskui iš Šakių. Nojus šį atstumą nubėgo per 1:45.67 min. Mergaičių grupėje IV vietą 600 m bėgime iškovojo Augustė Juškaitė – 2 min. 05,35 sek. Kamilė Kerpytė liko šešta, aplenkusi 18 bendraamžių.

Šuolio į tolį rungtyje antras buvo Audriaus Urmulevičiaus auklėtinis Andrius Milinauskas. Jis nušoko 4 m 98 cm ir nusileido tik 3 cm I vietą užėmusiam šakiečiui Ignui Jurgelioniui.

Stasio Oželio auklėtinė Gabrielė Urniežiūtė šuolio į tolį rungtyje nušoko 4 m 58 cm ir užėmė IV vietą. Jai iki trečios vietos pritrūko 12 cm. 60 m bėgime Darintas Šimašius, nubėgęs per 9,09 sek. buvo septintas, aplenkęs 16 bendraamžių.