Trys šilutiškiai muzikantai dvasiškai įkrovė klausytojus

DSCF3585Gruodžio 19 dieną nemokamai galėsite pasikrauti dvasinės energijos – 18 valandą Šilutės kultūros ir pramogų centro II aukšto fojė vyks klubo „Muzikos paletė“ dainuojamosios poezijos vakaras.

Ši muzikinis vakaras vainikuos Žydrės Adomaitienės, Liudos Kašėtienės, Ado Nausėdos metų kūrybinius darbus. Kartu su šių kūrėjų trejetu pasirodys ir susirinkusiesiems savo eiles skirs Marijus Budraitis.

Gavę finansavimą iš Šilutės rajono savivaldybės Kultūrinės veiklos programos, šie trys muzikantai, susibūrę į klubą „Muzikos paletė“, po Lietuvą skleidė savo muzikos garsus ir, kaip patys sako, būrė bendruomenes ramiam bendravimui, dvasios pailsinimui. Muzikantai džiaugiasi sėkmingais metais – kur tik jie šįmet pasirodė, ten jau pakviesti koncertuoti ir kitąmet.

Dvejus metus gyvuojantis klubas „Muzikos paletė“ šiais metais tęsė jų pačių itin pamėgtą ciklą „Pavakarokime“. Gavę finansavimą, muzikantai džiaugėsi savo dainomis galėję džiuginti ne tik kraštiečius – šilutiškius, bet ir įvairių Lietuvos rajonų klausytojus.

Muzikinės poezijos koncertais mėgavosi įvairių seniūnijų, Žemaičių Naumiesčio senelių namų gyventojai, evangelikų liuteronų bažnyčios lankytojai. Šilutiškiai gitarų muziką ir poezijos žodį skyrė ir didžiųjų festivalių respublikinių lankytojams: Molėtų rajone, Pagulbyje, vykusiuose „Poezijos atlaiduose“, Jurbarko rajone surengtame menų festivalyje „Pilies aidas“, Prienų rajone vykusiame Bardų festivalyje „Esu ruduo“. O kur dar kelionės dainuoti į Telšius, Tytuvėnus, Rokiškį ir t.t.

„Dainuojamosios poezijos ciklas „Pavakarokime“ buvo skirtas suburti bendruomenes, pritraukti jų žmones bendravimui, ramiam pasisėdėjimui, muzikinės poezijos paklausymui. Ne vienas dalyvis sakė, kad iš tokių renginių ėjo namo pailsėję po dienos darbų, dvasiškai pasikrovę“, – jų muzikos poveikį nusakė A.Nausėda.

Muzikantai, apsvarstę visų metų padarytus darbus, neturi kuo nusivilti – jie, grįžę iš renginių, kaupia jau naujas kūrybines mintis, atsirado daug naujų pažinčių, ir bendravimas nenutrūksta.

Kur tik pabuvojo, ten šilutiškiai sužavėjo klausytojus, todėl „Muzikos paletė“ jau pakviesta savo dainuojamąja poezija dalintis su Lietuva ir kitais metais.

Tačiau gėrį dalijanti dainuojamosios poezijos trijulė turi ir rūpesčių. Pasak jų, didžiausia klubo problema – aparatūros stoka.

Šilutės kultūros ir pramogų centro darbuotojai jiems yra pažadėję skirti patalpas repeticijoms, tačiau jos be aparatūros – bevertės… Tad „Muzikos paletės“ nariai prašo  Šilutės verslininkų, galinčių prie muzikinės veiklos prisidėti finansiškai, padėti įsigyti aparatūrą. Ji kainuoja apie 15 000 Lt. Atsidėkodamas klubas rėmėjų įmonei surengtų muzikinę programą.

Kreiptis į Adą Nausėdą tel. 8 655 18 404.