Trys širšės irkluotojui išpranašavo tris sidabro medalius

irkluotojaiRugsėjo 21-22 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo mokinių ir jaunučių čempionatas. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių ir vaikų. Puikiai varžybose pasirodė Šilutės sporto mokyklos trenerio Romualdo Drungilo jaunieji irkluotojai, kurie iškovojo sidabro ir bronzos medalius.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo mokinių ir jaunučių čempionatas vyko Šiaulių Talkšos irklavimo bazėje. Čempionate dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos kampelių: nuo Šilutės, Klaipėdos iki Vilniaus ir Zarasų. Pasak trenerio, varginanti kelionė neprisidėjo siekiant aukštų rezultatų.

Dar tik vienerius metus irklavimo treniruotes lankantis Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokinys Orestas Rimšas varžėsi trijose irklavimo distancijose: K-1 (200 m), K-1 (1000 m) ir K-2 (1000 m). Kvalifikaciniuose plaukimuose Orestui sekėsi puikiai. Tačiau prieš varžybas jaunąjį irkluotoją „paskiepijo“ trys širšės. Gal tai jam ir išpranašavo tris sidabro medalius.
Vienviete (K-1) baidare 200 m plaukime Orestas vos per sprindį pralaimėjo tik panevėžiečiui Aronui Stepanovui, o trečią vietą užėmusį visaginietį D. Klipenštein aplenkė net šešiomis sekundėmis. Kituose dviejuose plaukimuose jis iškovojo dar du sidabro medalius. Metus besitreniruojantis jaunasis irkluotojas savo kolekcijoje jau turi 11 medalių.
Neblogai sekėsi ir dviem Austėjoms iš M. Jankaus pagrindinės mokyklos. A. Pranskaitytė ir A. Kotikovaitė dviviete (K-2) baidare 200 m plaukime iškovojo III – ąją vietą ir pasidabino bronzos medaliais.
Varžybų protokolą puošia dar vienos šilutiškės pavardė. Buvusi trenerio R. Drungilo auklėtinė Paulina Timoščenko, šiuo metu atstovaujanti Panevėžio sporto mokyklą, taip pat iškovojo sidabro medalį dviviete baidare (K-2) 500 m distancijoje, kartu su bendramoksle Elinga Čepokaite.