Trys sunkiaatlečiai pateko į Lietuvos čempionato finalą

sunkumu kilnojimas DSCF8342Artėjant Lietuvos jaunučių (moksleivių iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionato finalinėms varžyboms, kurios vyks kovo 23-24 dienomis Šilutėje, surengtos zoninės atrankos varžybos keturiuose miestuose.  Mūsiškiai vyko į Klaipėdą (klaipėdiečiai kartu rengia ir atvirą miesto čempionatą),  kur net 15 šilutiškių išbandė jėgas.

Vieniems tai buvo antros varžybos, kitiems-  debiutinės, bet naujoji sunkiaatlečių karta žengė tvirtą žingsnį į sunkiosios atletikos sportą.

Svorio kategorijoje iki 50 kg sėkmė lydėjo Šilutės sporto mokyklos auklėtinį Roką Radavičių: išrovė 37 kg, išstūmė 56 kg, o dvikovėje surinko 93 kg ir užėmė II vietą. I vieta atiteko klaipėdiečiui Dariui Galdikui. Šilutiškis Lukas Mažonas taip pat dvikovėje surinko 93 kg, bet liko trečias, nes buvo sunkesnis už Roką.

Atkakli kova vyko sv. kat. iki 56 kg tarp šilutiškio Šarūno Gudavičiaus ir klaipėdiečio Aurimo Bruzo. Abu sportininkai išrovė po 57 kg, išstūmė po 70 kg, o dvikovėje surinko po 127 kg. Ir čia Klaipėdos čempionato titulą lėmė asmeninis svoris, kuris nebuvo palankus mūsiškiui – Šarūnas už varžovą svėrė 1300 g daugiau ir tai lėmė, kad šilutiškis liko antras.

62 kg  sv. kat. Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Vytautas Kikilas išrovė 68 kg – 1 kg daugiau nei jo varžovas Deividas Norvilas. Tačiau antrajame veiksme pranašesnis buvo klaipėdietis Deividas, išstūmęs 2 kg daugiau nei šilutiškis ir dvikovėje surinkęs 155 kg. Vytautas iškovojo II vietą (dvikovės rezultatas – 154 kg).

Sv. kat. iki 85 kg nebuvo lygių Simonui Bataičiui: jis artimiausią savo varžovą aplenkė 34 kg, dvikovėje surinkęs 170 kg.

Trys Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Laimio Ličinchajaus ir Liudo Čičirkos, pateko į Lietuvos jaunučių sunkiosios atletikos čempionato finalą. Tai Šarūnas Gudavičius, Vytautas Kikilas ir Simonas Bataitis.