Turnyrą laimėjo Rusnės vyrai ir Šylių moterys

tinklinis moterys fSporto entuziastė Vilkyčių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė savo mokykloje surengė moterų ir vyrų tinklinio turnyrą Vilkyčių taurei laimėti.

Iš pradžių organizatorė Danguolė Černeckytė galvojo tik apie moterų turnyrą, bet paskutinę minutę nusprendė nepamiršti ir vyrų. Iš viso turnyre dalyvavo 9 komandos: 5 moterų, 4 vyrų.

Šylių moterys – stipriausios

Varžybos vyko ratų sistema, jose dalyvavo Šylių, Saugų, Šilutės, Vilkyčių ir Plikių moterų komandos.

Po kelių susitikimų paaiškėjo, kad dėl 3-4 vietų kovos Plikių ir Šilutės moterys. Po atkaklios kovos 2:1 (žaista, kol viena komandų laimės dvi pergales) laimėjo Plikių komanda.

Finale dėl Vilkyčių taurės susitiko Šylių ir Vilkyčių moterys. Kova buvo atkakli, abi komandos buvo vertos kovoti finale. Bet tądien laimė nusišypsojo šyliškėms Jurgitai Rupšienei, Agnei Petravičiūtei, Gretai Bujaitei, Laurai Zatarienei, Sandrai Šicaitei, Monikai Majutei, Ingai Parnarauskaitei ir Vilijai Parnarauskienei.

Vyrų varžybose rungtyniavo Vilkyčių I, Vilkyčių II, Šilutės ir Rusnės komandos.

Ir moterų, ir vyrų kovos buvo įdomios, bet vyrų rungtynėse būta netikėtų pabaigų. Pavyzdžiui, rusniškiai susitiko su šilutiškiais ir jiems pralaimėjo. Tada Rusnė žaidė su Vilkyčių II komanda (kuri laikyta labai stipria) ir rusniškiams pavyko ją nugalėti. O keisčiausia, kad susitikus Vilkyčių II komandai su Šilutės komanda, šilutiškiai buvo sutriuškinti. Štai ir žinok, kuri komanda stipriausia ir verta Vilkyčių taurės, nes visos vienodai turi pergalių?

Skaičiavo setų rezultatus

Neliko nieko kita, kaip tik suskaičiuoti setų rezultatus. Paaiškėjo, kad III vieta atitenka šilutiškiams, antra – Vilkyčių II komanda. O turnyro taurę laimėjo rusniškiai Ovidijus Liorančas, Alvydas Bačėnas, Robertas Januška, Julius Švagždys, Lukas Damanskis ir Darius Bačėnas.tinklinis vyrai f1

Organizatorė D.Černeckytė džiaugiasi, kad turnyras praėjo puikiai, nors ir užtruko ilgiau, nei planuota. Labiausiai džiugina, kad pavyko į turnyrą sukviesti tiek moterų. Organizatorė dėkoja V.Parnarauskienei, kuri visada labai aktyviai ir noriai dalyvauja visose moterims organizuojamose tinklinio varžybose.

Taip pat D.Černeckytė labai dėkinga verslininkui Linui Gedvilai, kuris ne tik padeda organizuoti, bet ir būna turnyrų teisėju. L.Gedvila labai atsidavęs šiai sporto šakai, visose varžybose su malonumu gelbsti.

Organizatoriai pastebėjo, kad tinklinis patinka rajono gyventojams, todėl nuo kitos savaitės pradeda rajonines tinklinio varžybas moterims ir vyrams.