Turnyre Ispanijoje dvi pergales iškovojo E. Skurdelis

Lietuvos boksininkai turnyre Ispanijoje iškovojo 6 bronzos medalius. Lietuvos bokso rinktinė Ispanijos mieste Kasteljon de la Plana vykusiame tarptautiniame turnyre komandinėje įskaitoje užėmė 4 vietą.

E. Skurdelis po apdovanojimo.

Iš viso kovojo 17-os valstybių atstovai. Šeši lietuviai kovojo pusfinaliuose, tačiau nė vienam iš jų nepavyko iškopti į finalą.

Turnyre Ispanijoje dvi pergales iškovojo šilutiškis, buvęs trenerio Vinco Murausko auklėtinis Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijos iki 63 kg pirmoje kovoje Lietuvos čempionas taškais 5:0 nugalėjo Ekvadoro boksininką Keviną Mosquerą, o ketvirtfinalyje 4:1 įveikė ispaną Jose Enrique Florentiną.

Pusfinalyje šilutiškis po atkaklios kovos 1:4 pralaimėjo Danijos atstovui Nikolajui Terteryanui.

Turnyras buvo vienas pagrindinių pasiruošimo etapų olimpinėms atrankos varžyboms. „Deja, Tarptautinio olimpinio komiteto sudaryta komisija atšaukė pasaulines atrankos varžybas ir iš mūsų buvo atimta galimybė kovoti dėl olimpinių kelialapių. Turnyro rezultatai parodo, kaip ženkliai skiriasi rezultatai ringe ir ant popieriaus sudarytame reitinge, pagal kurį bus dalinami olimpiniai kelialapiai.

Reitinge esu 36-as, o marokietį, kuris užima 3 vietą, aš įveikiau ne tik šiame turnyre, bet ir prieš 2 metus vykusiame pasaulio čempionate“, – pasakojo E. Skurdelis.