Turnyre „Kalėda 2012“ rungtyniavo šauniausios šeimos

kaleda krepsinis visiŠilutės sporto mokykla organizavo šeimų krepšinio turnyrą „Kalėda 2012“, kuriame galėjo dalyvauti vienas sporto mokyklos auklėtinis kartu su vienu iš tėvų. Taip pat vyko slalomo rungtis bei baudų mėtymo varžybos.

Turnyre dalyvavo 15 šeimų, kurios rungėsi trijose amžiaus grupėse: gimusių 2000-1999 m., 2001-2002 m. ir 2003-2004 m.

Gausiausia – jauniausiųjų grupė

Dalyviai jau valandą iki turnyro pradžios bumbsėjo kamuoliais krepšinio salėje. Buvo gražu stebėti vaikus, besitreniruojančius su tėvais. O labiausiai šypsenas kėlė mažieji, kurie patarinėjo tėvams, kaip reikia žaisti krepšinį arba mokė įvairių derinių…

Daugiausia – net 7 komandos – užsiregistravo 2003-2004 m. gim. grupėje. Tai patys jauniausi mokyklos krepšininkai. Viena organizatorių – trenerė Loreta Stančiauskienė džiaugėsi tokiu gausiu atvykusiųjų būriu. Pasak jos, smagu, kad tėvai nėra abejingi ir su malonumu dalyvauja turnyruose su savo atžalomis. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo Bendikų, Vėlyvių, Marozų, Švabų, Paulauskų, Valiūnų ir Lidžių šeimos. Prizines vietas iškovojo Bendikai ir Švabai, I vietą laimėjo Paulauskai.

2001-2002 m. gim. grupėje kovojo Railų, Miliauskų, Ubartų, Venckų ir Budrikų šeimos. Nugalėjo Miliauskai, prizininkais tapo Ubartai ir Railos.

2000-1999 m. gim. amžiaus grupėje rungtyniavo tik trys šeimos, jos ir pasiskirstė prizines vietas: III vieta atiteko Drapkinams, II – Saboniams, I vieta – Mikužiams.

Slalomas ir baudos

Estafetės rungtyje jauniausiųjų grupėje greičiausia buvo Marozų šeimyna, kitose grupėse nugalėjo Miliauskai ir Drapkinų šeimos atstovai.

Baudų mėtymo varžybose Sporto mokyklos auklėtiniai mėtė į vieną krepšį, tėveliai ir mamos – į kitą. Iš vaikų taikliausias buvo Davidas Lidžius, o šauniu tėvelio pasirodymu džiaugėsi Rapolas Paulauskas, nes būtent jo tėtis buvo taikliausias.

Visi laimėtojai apdovanoti medaliais ir diplomais bei saldžiomis dovanėlėmis, o tie, kuriems laimėti nepavyko, – saldžiais prizais.

Sporto mokyklos direktoriui Aivarui Lileikiui buvo smagu stebėti pirmą tokio pobūdžio turnyrą. Pasak direktoriaus, pamačius, su kokiu užsidegimu varžosi komandos, neabejojama, kad toks turnyras bus rengiamas kasmet.