Turnyro „3 už Lietuvą“ finalą pasiekę šilutiškiai buvo diskvalifikuoti

uz lietuva krepsinis finalasPer Lietuvą keliaujantis krepšinio turnyras „3 už Lietuvą“, skirtas būsimoms Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pergalėms Europos čempionate, sekmadienį vyko ir Šilutės uoste.

Jis sutraukė ne tik daug žiūrovų, bet ir dalyvių. Varžytis turnyre užsiregistravo net 11 komandų. Stipriausia komanda buvo šilutiškių, tačiau turnyro rengėjai ją diskvalifikavo ir nugalėtojais pripažino plungiškius.

Dėl teisės žaisti turnyro finale su „Lietuvos legendų“ komanda Šilutėje kovojo „Kiemo vaikiai“, „Impulsas“, „Rubikai“, „Penketukas“, „Geriečiai“, „FB Production“, „Optimistai“, „Šilutė“, „Ieškom darbo“, „Dream Team“ ir „Anekdotas“.

Visoms joms sužaidus tarpusavyje paaiškėjo, kad teisę žaisti su „Lietuvos legendų“ komanda iškovojo Šilutės „Ieškom darbo“ ir Plungės „Impulsas“.

Po jų dvikovos pergale džiaugėsi šilutiškiai Deividas Pukis, Rytis Tamašauskas, Egidijus Ramanauskas bei Giedrius Bartkus ir jau ruošėsi kovai su „Lietuvos legendomis“ – Vaidu Jurgilu, Eurelijumi Žukausku bei Antanu Guoga, bet…

Iki tol neturėję jokių pretenzijų plungiškiai, tik patyrę pralaimėjimą, pradėjo reikšti nepasitenkinimą. Mat komandoje „Ieškom darbo“ žaidė šilutiškiams gerai žinomas krepšininkas Deividas Pukis.uz lietuva krepsinis pukis

„Impulsas“ pareiškė, kad pagal turnyro nuostatus jis negalėjo žaisti.

Po ilgai trukusių diskusijų turnyro organizatoriai nusprendė, kad šilutiškiai privalo palikti aikštelę ir teisė žaisti finale su „Lietuvos legendomis“ atiteko plungiškiams.

Finalinės varžybos nebuvo tokios, kokias esame pratę matyti per televizorių. Paprastai žiūrovai palaiko saviškius, o ne „Lietuvos legendas“. Šįkart buvo atvirkščiai. Šilutiškiai savo nepasitenkinimą išreiškė nepalaikydami krepšininkų iš Plungės. Jie troško „Lietuvos legendų“ pergalės.

Tačiau vis dėlto „Legendos“ buvo įveiktos vienu tašku – 9:8.

Laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. „Legendoms“ įteikta rūkyta žuvis.

Rajono vadovai dėkojo ir mūsų krepšininkams iš komandos „Ieškom darbo“ už atkaklią kovą bei pastangas.