Ugniagesių pamainos vadas rajono garbę gina ekstremaliuose bėgimuose

Bilevicius 2Šeštadienį (liepos 27 d.) Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Evaldas Bilevičius istoriniame bėgime su kliūtimis „Liudvinavui 300“ iškovojo penktąją vietą.

Pasak Šilutės PGT pamainos vado Evaldo Bilevičiaus, tai ne pirmas jo ekstremalus bėgimas. „Kiekvienas dalyvavimas užveda. Norisi dalyvauti dar ir dar. Tai ištvermės renginiai reikalaujantys daug jėgų. Šis sportas padeda tarnybai, o tarnyba šiam sportui“, – sako jis.Bilevicius 3

Marijampolės r., Liudvinave, 5 km trasoje ekstremalams reikėjo įveikti 10 km žmogaus ir gamtos sutvertų kliūčių ruožą, įkopti į Liudvinavo piliakalnį ir kitoms kartoms palikti savo rankos antspaudą.

Istorinio bėgimo su kliūtimis organizatoriai paruošė kliūčių ruožą su istoriniais ir natūraliais gamtos pavadinimais: „Švendubrės davatkynas“, „Pinčiuko pinklės“, „Balos“, „Mediniai stebuklai“, „Liudviko sostas“, „Jurgos plaukai“, „Liudvinavo kryžkelė“, „Girdvainio ratas“, „ Rūdynas“ ir „Paežerėliai“.

Nė vienam ekstremalui nepavyko iš šio nuotykio išlipti sausam. Šilutiškis E. Bilevičius nuotykių trasą įveikė penktas ir pasidabino atminimo medaliu. Pasak jo, „Liudvinavui 300“ renginys paliko nenuplaunamas emocijas visiems metams.