Uostamiestyje šilutiškiai iškovojo 14 apdovanojimų

Klaipėdoje vyko jaunių (16-17 m.) ir jaunučių (14-15 m.) lengvosios atletikos čempionatai, kuriame varžėsi Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Jurbarko, Palangos, Pagėgių, Šilutės ir Švėkšnos lengvaatlečiai. Šaunių pergalių iškovojo Šilutės sporto mokyklos (treneriai Lina Leikuvienė, Audrius Urmulevičius) auklėtiniai.

Jaunučių ir jaunių čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 14 apdovanojimų.

Tarp jaunučių net po dvi rungtis laimėjo bėgikai Agnė Naruševičiūtė ir Mantas Budrikas, trišuolio čempionu tapo švėkšniškis Mindaugas  Urmulevičius, dvi antras vietas užėmė vidutinių nuotolių bėgikė Elinga Simaitytė, o tarp jaunių nugalėtojų vardus iškovojo Regimantas Leikus (trišuolis) ir bėgikė Džiuga Sidaravičiūtė.

Tarp jaunučių 100 m barjerinį bėgimą greičiausiai bėgo šilutiškė Agnė Naruševičiūtė, antra finišavo Jogilė Paulauskaitė (Telšiai). Agnė laimėjo ir 300 m barjerinį bėgimą, ji aplenkė 2-3 vietas užėmusias šiaulietę ir klaipėdietę.

M. Budrikas buvo nepralenkiamas bėgdamas 800 ir 1500 m, 800 m bėgime 4 vietą užėmė švėkšniškis Lukas Zuikauskas, septintas liko šilutiškis Paulius Gužauskas. Du antros vietos apdovanojimus pelnė Elinga Simaitytė – finišavo antra, bėgdama 800 ir 1500 m.

Trišuolio varžybose švėkšniškiui M. Urmulevičiui atiteko I, o ieties metimo rungtyje – IV vieta.

Beata Agintaitė sviesdama ietį iškovojo II vietą, III užėmė treniruočių draugė Eda Bendžiūtė.

Šuolio į tolį varžybose šeštas liko šilutiškis Mykolas Nausėdas.

Jaunių varžybose puikiai pasirodė Regimantas Leikus ir Džiuga Sidaravičiūtė, užėmę po dvi prizines vietas. Regimantas laimėjo trišuolio rungtį, o šuolio į tolį varžybose buvo antras. Džiuga greičiausiai bėgo 800 m. Antra finišavo Vytautė Vasiljevaitė. 1500 m bėgime D. Sidaravičiūtė atbėgo trečia, V. Vasiljevaitė užėmė V vietą.