Usėniškiai ir juknaitiškiai dalyvavo moderniųjų technologijų ir verslimo renginyje #switch!

usenai technologiju_renginyjeRugsėjo 19 dieną grupė Usėnų ir Juknaičių pagrindinių mokyklų 8-10 klasių mokinių lankėsi didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje #switch!, kuris vyko Kauno Žalgirio arenoje.

Šiemet kartu su 15000 užsiregistravusių lankytojų mūsų mokiniai galėjo stebėti ir patys išbandyti modernius įrenginius, dalyvauti dronų varžybose, spausdinti su 3D spausdintuvu, konstruoti LEGO robotukus ir kt.

Šiemet vyko daug paskaitų jaunimui ir pedagogams. Kol mokytojai dalyvavo paskaitoje – diskusijoje „Ar gali švietimo sistema paruošti mus ateities darbams?“, mokiniai klausė Ados Jonušės paskaitą „Kas gi yra tas startuolis ir nuo ko pradėti norint įgyvendinti savo idėją?“.

Ir mokinius, ir mokytojus sužavėjo Makaliaus – Rimvydo Širvinsko paskaita „Ar lengva keliauti po pasaulį vien su išmaniuoju?“, kurioje jis pasakojo, kaip pomėgį keliauti pavertė verslu. Ypač įkvėpė pabaigoje jo ištarta frazė: „Reikia tik norėti, svajoti ir tikėti!“.

Po konferencijos mokiniai pasižvalgė po Kauną: funikulieriumi pakilo į Aleksoto kalną, nuo kurio atsivėrė puikus senamiesčio vaizdas, pasivaikščiojo Nemuno ir Neries santakoje, aplankė Kauno pilį.

Už kelionę esame dėkingi Antano Guogos paramos fondui.