Usėniškius į Jonines pakvietė „Baltas namas”

FB-AV199763Trumpiausią metų naktį Usėnuose, bare „Baltas namas“, vyko linksma ir kupina pramogų Joninių šventė. Baro teritoriją užpildė linksmai nusiteikusi publika – susirinko per penkis šimtus usėniškių bei aplinkinių miestelių gyventojų.

Gražia švente mėgavosi ir vaikai, ir jaunimas, ir garbaus amžiaus žmonės, nes renginio programa buvo subalansuota kiekvienam. Vaikus džiugino itin didelis pripučiamas batutas, vyresnio amžiaus publika linksmino gerai nusiteikusi ir daugiau kaip dvi valandas linksminusi kapelija iš Klaipėdos „Mingė“, o jaunimui tikrą linksmybių uraganą užkūrė atlikėjas Soliaris, kurio visas dainas dainavo visa publika.

Šventę vainikavo gražūs fejerverkai. Taip pat visą publiką nustebino netikėtai scenoje pasirodę muzikinio projekto „Tribut to Naujieji Lietuviai“ atlikėjai, kurie privertė netik kartu dainuoti, bet ir šokti.

„Tai tikrai labai graži ir linksma šventė, kurios programa – ne visai tradicinė Joninių šventei, bet mes labai linksmai praleidome šį vakarą. Dėkojame organizatoriams ir tikimės, kad Usėnų bendruomenė kartu su baru „Baltas namas” mums padovanos dar daug gražių ir linksmų renginių”, – sakė šventės dalyvė Janina.

„Džiaugiamės, kad pirmas blynas neprisvilo, ir mums pasisekė padaryti tokią šventė, kokios ir tikėjomės. Susirinkusi publika buvo itin linksma ir geranoriškai nusiteikusi. Dėkojame kapelijai „Mingė“, atlikėjui „Soliariui“ ir muzikiniam projektui „Tribute to Naujieji Lietuviai“ už linksmą programą.

Taip pat labai norime padėkoti Usėnų bendruomenei, seniūnijai, policijos pareigūnams, aktyvistams, kurie geranoriškai prisidėjo ir padėjo įgyvendinti šį renginį. Pažadame, kad dar šią vasarą Usėnus nustebinsime gražiu festivaliu, kuris bus subalansuotas visiems, programa bus pritaikyta net ir išrankiausiai publikai. Dar kartą sakome ačiū visiems, o labiausiai linksmai publikai”, – kalbėjo renginio organizatoriai.