Usėniškius stovykla vilioja ne tik žaidimais

usenai stovyklaJau keli metai birželio pirmąją savaitę Usėnų pagrindinėje mokykloje šurmuliuoja vaikų vasaros poilsio stovykla „Auk ir pažink“.

Stovyklauti ir turiningai praleisti laisvalaikį šiemet susirinko 25 priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-5 klasių mokiniai.

Kad tokia stovykla mokiniams reikalinga rodo ir tai, jog jau kovo pabaigoje mokiniai pradėjo klausinėti, ar stovykla veiks, kurie iš jų galės stovyklauti? Turime ir nuolatinių mokinių, kurie stovyklauja jau keletą metų.

Stovykla vaikus vilioja ne tik judriaisiais žaidimais ir sportinėmis varžybomis – čia užsiėmimą randa įvairiausių pomėgių turintys vaikai. Šiemet programa buvo skirta ne tik turiningam, organizuotam mokinių laisvalaikiui, bet ir asmens higienos įgūdžiams formuoti, mokėmės pažinti ir valdyti emocijas.

Lankėmės Švėkšnos, Kintų miesteliuose, Ventės rago paukščių žiedavimo stotyje. Domėjomės ir savo gimtojo kaimo – Usėnų – istorija, daugiau sužinojome apie Usėnų memorialinį verpsčių ansamblį, tvarkėme 1965 m. žuvusių septynių vaikų žūties vietą. Stovyklautojai savo mintis, nuotaikas išreiškė piešdami, tapydami, žaisdami stalo žaidimus.

Už stovyklai skirtą finansinę paramą dėkojame rajono savivaldybei, LR Seimo nariui Kęstui Komskiui ir tikimės, kad ir kitą vasarą mūsų mokiniai turės galimybę stovyklauti.