Usėnų Dieduko atminimo taurė – „Pamario“ futbolininkams

 futbolas usenu_dieduko_taure_F_pamarys_nugaletojaiUsėnų Dieduko – a.a. Petro Rimkaus atminimo taurės futbolo varžybas organizavo VšĮ „Šilutės sportas“ kartu su gausiu būriu rėmėjų bei Usėnų Dieduko draugais. Varžybose dalyvavo keturios komandos: „Pamarys“, „Vainutas“, „Šilutės veteranas“ ir „Naujas parkas“.

Komandos, sužaidusios viena su kita, išsiaiškino, kad geriausiai kamuolį valdė „Pamario“ futbolininkai.

Usėnų Diedukas – taip visi vadindavo šviesios atminties verslininką, nenuilstantį sporto aistruolį Petrą Rimkų, kuris 2011 m.

žuvo avarijoje. Apie šį žmogų dar ir šiandien šnekama kaip apie geraširdę ir puikų humoro jausmą turėjusią asmenybę. Usėnų Dieduko atminimui ir buvo surengtos futbolo taurės varžybos.

Komandos žaidė ratų sistema. Geriausiai pasirodė „Pamario“ futbolininkai, kurie įveikė visus varžovus. II vieta atiteko „Vainutui“, III vieta – „Šilutės veteranui“. Be pergalių liko „Naujo parko“ futbolininkai.

Pasibaigus rungtynėms komandos išsirinko ir geriausius žaidėjus: tai Justas Milius („Pamarys“), Arūnas Trakšelis („Vainutas“), Darius Igaris („Šilutės veteranas“) ir Mantas Šilingas („Naujas parkas“).