Usėnų mokytojams linkėta… stiprių ragų

 

© silutesnaujienos.ltTarptautinė mokytojų diena Usėnų pagrindinėje mokykloje kasmet švenčiama su nauju kūrybišku polėkiu. Ir šiemet šia proga surengta puiki šventė.

Ryte ateinančių į mokyklą mokytojų laukė mokiniai, kurie kiekvieną atvykstantį pasveikino aplodismentais ir įsegė šventines emblemas. Visus nustebino gražiai papuošta mokykla: iki mokytojų kambario mokytojai išdidžiai žengė patiestu raudonu kilimu.

Ne pirmus metus pavaduoti pedagogus maloniai sutiko tėveliai R.Petrošienė, A.Čekanskienė, O.Miliauskienė, S.Stasionienė, T.Gedvila, I.Degutienė, V.Gadliauskaitė, V.Balčauskytė, R.Kvedarienė, I.Dyglytė, močiutė M.Juodeikienė. Tuo tarpu mokytojai prie kavos puodelio bendravo tarpusavyje, dalijosi patyrimu.

Vėliau šventė buvo pratęsta aktų salėje. Dešimtokė Karolina vedė smagią viktoriną, mokytojai atsakinėjo į klausimus, rungtyniavo estafetėse. Nesiliauja išradingumu stebinti mokyklos tarybos nariai G.Vaitkienė ir V.Plačas. Šįkart įsikūniję į gydytojų vaidmenis, jie apdovanojo mokytojus riešutais, linkėdami gliaudyti mokinius kaip riešutus, vartoti kuo daugiau vitaminų, kad „stipresni būtų plaukai, nagai ir ragai, o ragai reikalingi tam, kad mokiniai ant galvos neužliptų“.

Džiaugiamės, kad mokyklos nepamiršta Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys, seniūnijos bendruomenė, moterų ūkininkių draugija. Visi pasidžiaugėme buvimu kartu.

Už nuotaikingą ir nuoširdžią šventę mokytojai dėkoja pamokas vedusiems tėveliams, mokiniams ir visiems sveikintojams. Džiaugiamės turėdami tokią stiprią mokyklos palaikymo komandą.

Ilona LILEIKIENĖ, socialinė pedagogė