Už Lietuvos krepšinio rinktinę serga ir darželinukai

pusele krepsinis metaRugsėjį visus sporto aistruolius vakarais prie televizorių ekranų prikaustė krepšinio čempionatas, kuriame į Europos krepšinio elitą veržiasi ir Lietuvos rinktinės krepšininkai.

Mūsų šalyje šiai sporto šakai abejingų beveik nėra – už krepšinį serga ir vyrai, ir moterys, ir pagyvenę, ir vaikai. Tai jau kelintus pusele krepsinis sirgaliaiimg 2305 HpjBHtmetus iš eilės įrodo ir Šilutės lopšelio – darželio „Pušelė” auklėtiniai su pedagogėmis.

Šiemet mažieji darželinukai, vos prasidėjo mokslo metai, vėl prisijungė prie akcijos, kuri kvietė palaikyti Lietuvos krepšininkus ir taip padėti siekti pergalių. Beje, po vienų pergalingų varžybų per televiziją kalbėjęs krepšininkas Jonas Valančiūnas sakė, jog nuoširdus ir entuziastingas sirgalius – šeštasis žaidėjas aikštėje.

Lopšelyje – darželyje surengtoje akcijoje pedagogai su ugdytiniais įgijo teorinių ir praktinių žinių apie krepšinį, pasikalbėjo apie Lietuvos rinktinės krepšininkus, žiūrėjo filmukus apie mūsų sportininkų treniruotes, rungtynes.

Vėliau vaikai patys mokėsi kamuolio valdymo elementų, išbandė savo taiklumą, patirdami judėjimo džiaugsmą, džiugių emocijų. Akciją vainikavo sirgalių plakatų su šūkiais kūrimas ant popieriaus.

Anot pedagogių, sportuodami vaikai sustiprino savo sveikatą bei patriotinius jausmus. „Visi palaikome Lietuvos krepšinio komandą ir džiaugiamės jos žaidimu. Linkime komandai taiklių metimų į krepšį”, – linkėjo mažieji darželio ugdytiniai.