Už viršytą triukšmo lygį – baudos

Vasarą gatvėse ir keliuose padaugėja dviračių transporto priemonių, o tuo pačiu ir gyventojų skundų, kad motociklų ir mopedų skleidžiamas garsas vakare trikdo ramybę.

Reaguojant į gyventojų nusiskundimus, Tauragės AVPK Kelių policijos pareigūnai, visoje aptarnaujamojoje teritorijoje vykdė prevencinę priemonę, skirtą dviračių transporto priemonių skleidžiamo triukšmo lygio nustatymui. Patikrintos 42 transporto priemonės ir nustatyti 5 pažeidimai.

4 motociklų vairuotojams ir 1 transporto priemonės vairuotojui surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir anuliuotas transporto priemonių techninės apžiūros galiojimas.

Primename, kad už leistinos triukšmo normos viršijimą vairuotojams gresia bauda nuo 100 iki 600 eurų. Pirmą kartą skiriama pusė minimalios baudos, jei pažeidimas fiksuojamas pakartotinai – bauda išauga nuo 500 iki 1000 eurų.

Tikimės, kad po prevencinių priemonių gyventojai turės mažiau nusiskundimų. Sustiprintas dėmesys triukšmo ir vairuotojų blaivumo kontrolei bus skiriamas ir ateityje.

Tauragės AVPK inf.