V. Kudirkos gatvės gyventojai pyksta dėl nebaigto rekonstruoti šaligatvio

Rekonstruotos V. Kudirkos ir Lauko gatvės čia gyvenantiems žmonėms turėtų kelti didžiulį pasitenkinimą. Šaligatviai nauji, seni medžiai pakeisti naujais, gatvėje paklota nauja asfalto danga.

S. Masaitienę ir jos kaimynus piktina, kad nebaigtas rekonstruoti pėsčiųjų takas paliktas nežinia kuriam laikui.

Tačiau dalis čia gyvenančių žmonių nori, kad darbai būtų užbaigti iki galo. Nes, anot jų, seniūnijos ir savivaldybės darbuotojai nuolat giriasi, kad yra daug daroma, jog Šilutės miestas būtų gražus ir tvarkingas.

V. Kudirkos gatvės gyventoja Stefa Masaitienė, kuri atstovauja ir savo kaimynus, „Šilutės naujienoms“ pasakoja, kad liko nesupratusi, kodėl statybininkai atnaujino tik trečdalio pėsčiųjų tako dangą. Likusieji 23 metrai taip ir liko su senąja danga.

Pasak Stefos, šis takas yra svarbus ne tik V. Kudirkos gatvės gyventojams, bet ir šalia esančioje Laisvės alėjoje gyvenantiems žmonėms. Šiuo taku pėstute į M. Jankaus pagrindinę mokyklą eina dešimtys vaikų, ir nemažai suaugusiųjų.

„Dabar žmonės, perėję gatvę ties V. Kudirkos 16 namu tik 12 metrų eina rekonstruotu taku, o dar 27 metrus – senomis, išklypusiomis ir aplūžusiomis plytelėmis“, – svarsto Stefa. Jos manymu, tai tiesiog betvarkė, kurią reikia skubiai taisyti.

Moterį piktina ir faktas, jog nei seniūnijos, nei savivaldybės administracijos darbuotojai nieko tiksliai nepaaiškina.

Šilutės seniūnijos viešojo administravimo specialistas Algirdas Ivanauskas apgailestauja, kad nėra dabar galimybės galutinai sutvarkyti ne tik šio pėsčiųjų tako, bet ir visų kitų mieste dar nerekonstruotų takų. Pasak A. Ivanauską, V. Kudirkos gatvę rekonstravę statybininkai atliko visus darbus, kurie priklausė. Seniūnija neturi teisės reikalauti, kad statybininkai atliktų ir tuos darbus, kurių papildomai nori gyventojai.

Pėsčiųjų takas, kuris taip erzina gražioje aplinkoje gyventi norinčius žmones, bus sutvarkytas tik tuomet, kai bus gautos lėšos tvarkyti Laisvės alėjos gatves ir pėsčiųjų takus. Tad dabar tenka tik kantriai laukti. Juolab, kad minėtasis pėsčiųjų takas dar yra gana neblogos būklės. Todėl gyventojams kol kas teks apsišarvuoti kantrybe.

Komercijos direktorius, korespondentas