V. Murausko treniruojami boksininkai Kėdainiuose iškovojo 8 medalius

Kėdainiuose vyko Lietuvos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas, kuriame labai gerai pasirodė Šilutės bokso klubo „Kovotojas“ ir Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko treniruojami boksininkai, iškovoję 5 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Bokso treneris V. Murauskas su savo auklėtiniais, iškovojusiais Kėdainiuose šalies čempionų ir prizininkų vardus.

Jaunimo grupėje Augustė Vaičiulytė (52 kg svorio kategorija), Ignas Žemaitis – 57 kg ir Jovita Pudžmytė – 60 kg tapo šalies jaunimo čempionais. Vicečempionės vardą 66 kg svorio kategorijoje iškovojo Ugnė Štrapėlaitė.

Jaučių grupėje čempionais tapo Elijus Barcevičius (34 kg) ir Ignas Štrapėla (45 kg sv. kat.). Suaugusiųjų grupėje Modestas Stungys (75 kg) ir Tomas Olberkis (+92 kg sv. kat.) užėmė trečias vietas. Reali pretendentė į čempionės vardą Enrika Miknevičiūtė dėl ligos čempionate nedalyvavo.

Tai buvo paskutinis pasiruošimo etapas prieš Lietuvos jaunimo čempionatą, kuris vyks vasario 7-10 dienomis Panevėžyje.