V.Pozingis pakeltas į opozicijos lyderius

spaudos konferencija meras vicemerasNuo perversmo Šilutės rajono valdžioje, kai nesibaigus kadencijai iš pareigų buvo atleisti rajono vadovai Virgilijus Pozingis, Vaidas Pavilonis, Stasė Skutulienė ir Dainora Butvydienė, rajono Taryba lig šiol veikė be suformuotos opozicijos.

Praėjusį ketvirtadienį Darbo frakcijos pirmininkas Saulius Stankevičius rajono Tarybos posėdyje perskaitė pranešimą, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos 4 rajono politikai, Darbo partijos 4 politikai, Partijos tvarka ir teisingumas 2 politikai sudaro rajono Tarybos opoziciją.

Prie šio dešimtuko, be abejonės, bus pasiūlyta prisijungti jokiai politinei srovei kol kas nepriklausančiai buvusiai mero pavaduotojai Stasei Skutulienei.

Pareiškime teigiama, kad opozicijos lyderiu skelbiamas V.Pozingis.

V.Pozingis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad opozicijos veiklą organizuos taip, jog ši be reikalo nekaišios pagalių priimant konstruktyvius ir rajono gyventojams būtinus sprendimus.

Tačiau V.Pozingis valdančiajai koalicijai nežada leisti atsipalaiduoti. Opozicijos politikai visuomet bandys valdžios budrumą – riba tarp valdžios daugumos ir opozicijos yra labai neryški.

V.Pozingis teigia, kad naujoji rajono merė Daiva Žebelienė, žadėjusi su visais politikais – ir valdančiosios daugumos, ir opozicijos – dirbti kartu, apie tai jau pamiršo. Pasak V.Pozingio, nei opozicijos politikai, nei frakcijų vadovai nebuvo kviečiami tartis strateginėje darbo grupėje, kuri sprendė investicijų prioritetus.