Vagystės atomazga išsinarpliojo griovyje

 Vilkyčiuose pavogtas automobilis nuvažiavo iki Gardamo seniūnijos Pypliškės kaimo ir nuriedėjo į griovį. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Iš garažo Vilkyčių kaime savaitgalį pavogtą automobilį policijos pareigūnai po kelių valandų aptiko su gyvu „bagažu” apsivertusį griovyje.

Į Šilutės rajono policijos komisariatą automobilio netekęs Vilkyčių kaimo gyventojas kreipėsi ankstų sekmadienio rytą.

Jis apie 8 val. pastebėjo, kad iš neužrakinto garažo, esančio prie namų, pavogtas jo vardu registruotas automobilis „Ford Fiesta”.

Ilgapirščiams nuvaryti automobilį pavyko be didesnių sunkumų – automobilio užvedimo spynelėje šeimininkas buvo palikęs raktelius.

Praėjus vos kelioms valandoms po vagystės fakto įregistravimo, į policiją paskambinę žmonės pranešė, kad kelyje Gardamas – Švėkšna, Pypliškės kaimo ribose, pastebėjo nuo kelio į griovį nulėkusį ir apsivertusį automobilį.

Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad griovyje aukštyn ratais gulintis automobilis priklauso apie vagystę pranešusiam vilkytiškiui.

Automobilyje pareigūnai aptiko miegantį neblaivų vyrą.

Dėl galvos sumušimo 43 m. šilutiškiui Šilutės ligoninės priėmimo skyriuje suteikta medicininė pagalba ir vyras išleistas namo gydytis ambulatoriškai.

Apie įvykį pranešusių žmonių teigimu, pirmą kartą važiuodami pro nelaimės vietą, jie pastebėjo aplink apvirtusį automobilį vaikštinėjantį vyrą, bet jis pagalbos neprašė.

Važiuodami atgal pro tą pačią vietą, žmonės nusistebėjo, kad automobilis vis dar guli aukštyn ratais griovyje.

Sustoję ir nuėję jo apžiūrėti, viduje aptiko giliai įmigusį vyrą, pastebėjo kraujo dėmių ir iškvietė policiją.

Tiriant aplinkybes paaiškėjo, kad grupė vilkytiškių ne tik pavogė automobilį „Ford Fiesta”, bet šeštadienio vakare dar įvykdė vagystę Priekulėje. Be to, sužeistas ne tik automobilyje miegojęs vyras, bet ir jo kompanionas. Jis patyrė stuburo traumą.