Vaikai ir suaugusieji su milžiniškais burbulais išlydėjo „Burbuliatorių“

BURBULIATORIUS SkirmanteTo Šilutės „Burbuliatorių“ istorijoje dar nebuvo: gigantiški muilo burbulai ir netgi kelių metrų ilgio muilo burbulų „tuneliai“ pirmadienio vakarą sklaidėsi Šilutės parke, prie Šilutės kultūros ir pramogų centro.

Tai buvo „Burbuliatoriaus“ 9-ojo sezono uždarymo vakaro staigmena ir mažiems, ir dideliems šilutiškiams, nes pagundai leisti milžiniškus muilo burbulus neatsispyrė nei mamytės, nei tėveliai, nei močiutės ir netgi šią žavingą atrakciją pamatę praeiviai.

Taip įspūdingai palydėti „Burbuliatorių“ iki kitų metų sezono šilutiškiams padėjo Spalvų fėja Skirmantė iš „Mažojo Aitvaro“.

„Burbuliatorius“ – tai kūrybinės grupės „Laimikis.lt“ idėja, gimusi 2009 metais. Organizatoriai pakvietė kas antrą vasaros pirmadienį vienu metu į savo miestų ir kaimų viešąsias erdves susiburti Lietuvos ir užsienio miestų gyventojus ir pūsti muilo burbulus, įgyvendinti menines improvizacijas.BURBULIATORIUS Vaikai

Šiemet Lietuvoje „Burbuliatorius“ vyko jau 9-ąjį kartą, o Šilutėje „Burbuliatorius“ vyksta nuo 2012 metų, kai laikraščio „Šilutės naujienos“ redakcija tapo šio renginio ambasadorė mūsų mieste ir pakvietė šilutiškius kartu burbuliuoti, bendrauti, smagiai leisti laiką.

Nuolatiniu „Burbuliatoriaus“ partneriu tapo Šilutės kultūros ir pramogų centras, suteikiantis galimybę burbuliuoti skambant muzikai. Todėl 2013 metais Šilutės muzikinis „Burbuliatorius“ buvo įtrauktas į patraukliausių Lietuvos renginių sąrašą!

Vasaros pirmadienių vakarais vykstantis renginys Šilutėje tapo puikia tėvelių, mamyčių ir jų atžalų susibūrimų, pašnekesių ir žaidimų vieta.

O šios savaitės pirmadienį šilutiškiai itin smagiai atsisveikino su šeštus metus Šilutėje vykusiu „Burbuliatoriumi“, leisdami neįtikėtino dydžio muilo burbulus. Vaikų emocijos liejosi per kraštus, ne mažiau džiaugsmo patyrė ir suaugusieji. Visi dėkojo Spalvų fėjai ir žadėjo labai laukti kitų metų burbulų sezono.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.