Vaikai kurs kalėdines dekoracijas geležinkelio stotims

 

Litrail.lt nuotr.Šventėms besiruošianti ir kasmet didžiąsias geležinkelio stotis papuošianti AB „Lietuvos geležinkeliai” prie kalėdinės nuotaikos kūrimo šiemet kviečia prisidėti ir Lietuvos vaikus.

Bendrovė skelbia kalėdinių žaisliukų gamybos konkursą „Traukiniu atrieda Kalėdos” ir iki gruodžio 5 dienos laukia klijuotų, lankstytų, megztų, lipdytų ir kitais būdais sukurtų papuošimų.

„Mūsų konkurso tikslas – paskatinti vaikus drauge kurti ir dirbti. Tikimės, kad tai bus puiki proga susipažinti su traukinių istorija, prisiminti saugumo taisykles, galų gale – tiesiog turiningai praleisti laiką su bendraamžiais. Visoms konkurse dalyvavusios klasėms bus įteikti kvietimai nemokamai apsilankyti ir savo žinių bagažą papildyti Lietuvos Geležinkelių muziejuje, esančiame Vilniuje. Be abejo, komisijos atrinktų gražiausių ir įdomiausių kiekvienos amžiaus grupės darbų autorius įvertinsime ir vertingomis dovanomis”, – pasakoja konkurso kuratorė, Lietuvos geležinkelių muziejaus Vilniuje vadovė Vitalija Lapėnienė.

Konkurse dalyvauti ir kalėdinius žaisliukus bei dekoracijas kurti kviečiamos I-VI klasės arba atitinkamo amžiaus (6-12 metų) vaikai ir jų grupės. Darbelių laukiama paštu ar pristatant į Lietuvos geležinkelių muziejų adresu Geležinkelio g. 16, LT-01047 Vilniuje, arba į AB „Lietuvos geležinkeliai” filialą Kaune, adresu M.K.Čiurlionio g. 16, LT44362.

Dėl išsamesnės informacijos ir darbelių pristatymo prašoma kreiptis į konkurso kuratorę telefonu (8 5) 2693741 arba elektroniniu paštu muziejus@litrail.lt.

Konkurso sąlygas galima rasti ir AB „Lietuvos geležinkeliai” interneto svetainėje www.litrail.lt