Vaikai piešė užrištomis akimis

Vasara – smagus metas visiems, o ypač vaikams, kai nereikia planuoti laiko, mokytis ir gali ilgai miegoti, veikti, kas patinka. Daugelis vasarą stovyklauja, ilsisi prie jūros ar pas močiutę kaime.

Vaikai užrištomis akimis lietė priemones ir bandė pajusti aplinką.

Tiems, kas neturi jokių idėjų laisvalaikiui, Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka vykdo iniciatyvą „Atverk duris vasarai“ ir siūlo daug įvairių pramogų ir smagių užsiėmimų. Vienas jų – piešimas.

Paprastas piešimas jau nestebina nieko ir vargu ar pavyktų sudominti daug entuziastų šia veikla.

Todėl bibliotekininkams teko pasukti galvą, kaip šią pramogą paversti intriguojančia ir patrauklia.
Rugpjūčio 4 dieną bibliotekininkai sukvietė vaikus į kūrybinį užsiėmimą „Piešimas užrištomis akimis“. Paruošę molbertus ir viską ko reikia pamokai dalyviai galėjo mėgautis visiška kūrybine laisve.

Užrištomis akimis jie lietė priemones bei bandė pajusti aplinką. Šio užsiėmimo nauda išties didelė, o jį paįvairinus ir kiek pasunkinus įsijungia ne tik vaizduotė, bet ir kiti pojūčiai.

Užsiėmimas praėjo smagiai, vaikai piešė, žaidė, daug juokėsi. Piešimą jie pavertė pramoga ir nuspalvino ne tik lapą, bet ir savo draugą. Ši neįprasta popietė sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, tėvų pageidavimų, todėl bibliotekininkai pažadėjo dar ne kartą organizuoti tokio pobūdžio veiklas.

Visus, kurie nori smagiai praleisti laiką, kviečiame į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką. Mes turime ką pasiūlyti vaikams, o ir draugų būryje vasaros atostogos tampa įsimintinesnės. Sekite informaciją bibliotekos feisbuko paskyroje.