Vaikams – apie saugų eismą ir policijos darbą

policija vaikai darzelinukaiVisą praėjusią savaitę Tauragės apskrities VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi Šilutės miesto bei rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose, kur vaikams priminė, kaip teisingai nešioti atšvaitus, kuria kelio puse reikia eiti, kaip saugiai elgtis kelyje.

Pareigūnus lydėjusį policijos bičiulį Amsį darželinukai pasitiko džiūgaudami, smalsiausieji iš karto apibėrė klausimais, ką policijoje veikia šuo Amsis, kada ir už ką į policiją pristatomi vaikai.

O Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos devintokai, panorę iš arčiau susipažinti su policijos pareigūno profesija bei darbu, patys atvyko į Šilutės rajono policijos komisariatą. Policijos pareigūnai papasakojo apie Operatyvaus valdymo skyrias pareigūnų darbo specifiką, aprodė laikino ir ilgalaikio sulaikymo kameras. Vaikus lydėjęs pedagogas palinkėjo, kad nė vienas auklėtinis niekada nepatektų į tokį „viešbutį“. Pareigūnai mokiniams papasakojo apie policininko profesiją ir kaip šią profesiją įgyti, apie policijoje naudojamas specialiąsias priemones ir šaunamuosius ginklus. Vaikai nepabūgo juos apžiūrėti ir rankose palaikyti.

Pareigūnai linkėjo vaikams visur ir visada elgtis apdairiai ir išmintingai bei pakvietė juos tapti jaunaisiais policijos rėmėjais.