Vaikų gynimo diena Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje

 2 Zemaiciu Naumiescio gimnazija vaiku gynimo dienaŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko šventė, skirta vaikų gynimo dienai. Joje dalyvavo 5 klasių mokiniai ir jų auklėtojos. Kartu su šia švente jie buvo išlydimi į vasaros atostogas.    
 
Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, penktokai žygiavo į miestelį, stadioną ir žaliąjį kalną. Eidami penktokai skandavo savo sukurtus šūkius, mojavo pieštais plakatais. Stadione visi mokiniai piešė kreida. Piešiniai buvo susiję su vasara. Grįžę į mokyklą visi žaidė žaidimus, o spalvingiausi, bei turintys šventinius akcentus buvo apdovanojami nominacijomis.

„Spalvingiausių kepuraičių“ nominacijas laimėjo Kornelija Čaiko ir Kamilė Šeputytė, „Didžiausias kaspinas“ – Neda Endružytė, „Spalvingiausi marškiniai“ – Domantas Arnašius, „Spalvingiausia mergaitė“ – Deimantė Ragelskytė, „Vasariškiausi akinukai“ Greta Budvytytė ir Martyna Julija Šidlauskytė, „Ilgiausios kojinaitės“ Giedrė Bendikaitė, „Spalvingiausias berniukas“ Jonas Kasiliauskas.

Nominacijas bei padėkas už penktokų pasiekimus, gerą mokyklos lankymą įteikė gimnazijos direktorius Liudvikas Genys. Šventės pabaigoje visi vaišinosi manų koše, kuri ypač priminė nerūpestingą vaikystę. Visiems buvo labai smagu, nes kieme grojo muzika, buvo džiugi nuotaika, švietė saulė. Viskas priminė tikrą vasarą… Iki pasimatymo

Šventės vedėjai buvo II b mokiniai Laimonas Žvirblis, Aistė Beinorytė, Paulina Šiaudvytytė ir Martyna Bielskytė.