Vaikų knygos mugės viešnia iš Rusijos – Šilutės socialinių paslaugų centre

bibliotekojeŠilutės socialinių paslaugų centre vyko F.Bajoraičio viešosios bibliotekos tarptautinės vaikų knygos mugės svečio iš Kaliningrado (Rusija) kūrybos vidudienis „Ties vaikystės slenksčiu…”.

Svetingai pasitikta rusų vaikų rašytoja, knygų iliustruotoja, dailininkė Irina Kajukova sužavėjo renginio dalyvius savo žaisminga kūryba. Lietingą dieną nuotaiką visiems praskaidrino šiltas rašytojos bendravimas, įdomus pasakojimas apie kūrybą vaikams. Netrukdė net kalbos barjeras – jos eiliuotos mįslės, eilėraščiai, trumpi apsakymai į lietuvių kalbą buvo verčiami nestokojant humoro ir šmaikštumo.

Spalvingos rašytojos įrėmintos knygų iliustracijos keliavo vaikams ir centro darbuotojams iš rankų į rankas. Netilo susižavėjimo šūksniai, kai tarp iliustracijų vaikai surado nupieštą lietuvaitę, renkančią gintarus.

Prisiminimui rašytoja dovanojo susirinkusiems spalvingą rusišką žurnalą vaikams „Muur”, kurioje publikuojama jos kūryba.

Taip bibliotekos organizuotos knygos mugės admiroliškų linksmybių aidas sušildė Šilutės socialinių paslaugų centro lankytojus. Dėkojame darbuotojoms už šiltą priėmimą.