Vaikų pirmenybėse – puikus Šilutės lengvaatlečių pasirodymas

lengvoji atletika_vaikaiRugsėjo 22 dieną Gargždų miesto stadione vyko atvirosios Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Ten jėgas išbandė ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Treneriai džiaugiasi jauniausiais sportininkai, kurie lipo ant apdovanojimų pakylos.

Guoda Šiaudvytytė 1000 m bėgimo rungtyje finišavo pirmoji ir pasipuošė aukso medaliu. Komandos draugei Ingai Nausėdaitei nedaug trūko iki medalio – ji atbėgo ketvirtoji.

Tokią pat distanciją puikiai įveikė šilutiškiai berniukai – jie užėmė visas prizines vietas: I ir II vietos atiteko Gedui Kandratavičiui ir Gabrieliui Mickui, o trečioji – Mantui Vytei.

Pirmosios vietos medaliais džiaugėsi ir S.Oželio bei B.Mulskio (Vilkyčiai) treniruojama Kamilė Šulcaitė. Ji rutulio stūmimo rungtyje pasirodė geriausiai.

Berniukams rutulį stumti sekėsi prasčiau: Marijus Ubis užėmė V vietą, Gustas Ragauskas buvo devintas. Bet Matas puikiai mėtė kamuoliuką – šioje rungtyje jis iškovojo sidabrą, o komandos draugas Gustas užėmė VIII vietą.

Berniukų treneriai džiaugiasi lengvaatlečių pasirodymais.

Erikas Iršas 600 m bėgimo rungtyje finišavo antras ir pasipuošė sidabru. Šuolio į tolį rungtyje Erikui tarp prizininkų nepavyko patekti – jis liko VI vietoje.

600 m distanciją bėgo trys šilutiškės. Kamilei Stankutei pavyko iškovoti bronzos medalį, komandos draugėms Augustei Juškaitei ir Kamilei Kerpytei truputį pritrūko iki medalių.

Bronziniu medaliu džiaugėsi Eimantas Dabulskis, kuris 60 m kliūtinio bėgimo distanciją įveikė trečias.

Pasak trenerės L.Leikuvienės, auga sėkminga Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių pamaina.