Vaikų poilsį Palangoje parėmė ekstremalaus bėgimo dalyviai

stovykla vaikuAntradienį 22 vaikai iš viso Šilutės rajono išvyko į pajūrį, kur 10 dienų ilsėsis Palangos „Raganės“ stovykloje. Už poilsį šių vaikų šeimos sumokės tik pusę jo kainos – 58 eurus, nes kitą pusę padengė liepos mėnesį ekstremalų“ ir jo vadovas Aurimas Zaremba.

Liepos 16 d. Šilutėje vykęs ekstremalus bėgimas buvo pirmas toks renginys mūsų mieste. Organizatoriai „A2Z training“ ir jo vadovas A.Zaremba iš anksto skelbė, kad dalyvių startinis mokestis bus renkamas vaikų ir paauglių poilsiui prie jūros.

Pasak A.Zarembos, surinkti pavyko arti 1000 eurų, trūkstamą iki apvalaus skaičiaus sumą pridėjo jis pats. Šie pinigai perduoti Savivaldybės Socialinės paramos skyriui, kurio vadovai įsipareigojo pinigus panaudoti aukotojų nurodytam tikslui.

Seniūnijų socialinėms darbuotojoms teko užduotis atrinkti vaikus, kurių šeimos neišgali sumokėti visos kainos už jų poilsį stovykloje. Tokių vaikų rasta 22, keletas iš jų – augantys O.Jogienės šeimynoje.

Antradienį į Šilutę suvažiavę vaikai susipažino ir su jų poilsį parėmusiu A.Zaremba, ir su Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėju Alvidu Šimelioniu. Vedėjas sakė, jog jauno verslininko iniciatyva paremti vaikus auginančias šeimas žavi, ir jis dėkojo A.Zarembai visų vaikų šeimų vardu.

Kai kurie išvykstantys vaikai prisipažino, jog džiaugsmą temdo tik vienas dalykas – pastarosiomis dienomis atvėsę orai.

alt