Vaikų susitikimas su pasaka

Vasarai peršokus į antrąją pusę vaikai ir tėveliai pradėjo svarstyti apie artėjančius naujus mokslo metus. Susidūrus su karantinu neretas galvoja, kokie jie bus, kaip jiems pasiruošti, ko tikėtis. Įtampai sumažinti dauguma ieško, kur nukreipti dėmesį likusiomis atostogų dienomis.

Jaukiai įsitaisę vaikai klausėsi bibliotekininkės skaitomų pasakų.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkai sukvietė vaikus ir jų tėvelius į popietinį susitikimą iš ciklo „Ką įdomaus nuveikiam?“

Pasistengta sukurti jaukią aplinką, nes visų laukė užburiantis pasakų pasaulis. Pasakų kambarys buvo papuoštas šviečiančiomis girliandomis, o ant minkštų pagalvėlių vaikai galėjo jaukiai įsitaisyti ir klausytis skaitomų istorijų. Jaunieji bibliotekos bičiuliai sutiko Tomą Sojerį, tris muškietininkus, Robiną Hudą ir kitus pasakų veikėjus. Ypač vaikų dėmesį patraukė Roberto Louiso Stevensono pasaka „Lobių sala“, kur jaunasis Džimas Hokinsas ir jo draugai, tikėdamiesi atrasti nuožmaus pirato, kapitono Flinto paslėptą grobį, išplaukia į Lobių salą. Tuomet prasideda kvapą gniaužiantys nuotykiai.

Tie, kas neskaitė šios knygos apie piratų gobšumą, žiaurumą bei dorų žmonių drąsą ir ištikimybę draugams, knygą gali rasti bibliotekoje.

Išklausę istoriją vaikai sulaukė staigmenos – pagalvių mūšio, kuris visiems labai patiko.

Primename, kad jau penktus metus iš eilės Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje toliau vykdoma LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojama iniciatyva „Atverk duris vasarai“. Siūlomos įvairios veiklos bei smagūs kūrybiniai užsiėmimai, skirti vaikų užimtumui. Informaciją apie visas veiklas galima rasti interneto puslapyje www.silutevb.lt, teirautis telefonu (8 441) 78218 arba užsukus į biblioteką.