Vaikų vasara – su kamuoliu aplink rajoną

Vasaros atostogų metu futbolo treneriai Rimas Čeliauskas ir Bronius Mackevičius surengė vaikų dienos stovyklą „Su kamuoliu aplink Šilutės rajoną“.

Vaikų vasaros futbolo stovykla vyko 10 dienų, joje dalyvavo virš 30 vaikų. Didžiąją dalį sudarė VšĮ „Šilutės sportas“jaunieji futbolininkai, 10 vaikų buvo iš socialiai remtinų šeimų ir Saugų globos namų.

Vaikai su treneriais aplankė Rusnės, Žemaičių Naumiesčio, Švėkšnos bei Kintų miestelių vaikus, kuriuos supažindino su futbolo pradmenimis. Kartu visi žaidė futbolą bei dalyvavo konkursuose. Po treniruočių vaikai susitikdavo su įdomiais vietos gyventojais. Ypač visiems patiko žuvų auginimo paslaptys Žemaičių Naumiestyje, apie kurias įdomiai papasakojo Šilutės profesinio mokymo centro Žuvininkystės sektoriaus vadovas Jonas Dyglys.

Vilkų kampe dalyviai aplankė etnografinę Mindaugo Nogaičio sodybą. Pasisekė vaikams apsilankyti ir stebėti Lietuvos krepšinio vyrų A lygos varžybas Gargžduose su Panevėžio komanda. Jiems teko du kartus sužaisti draugiškas varžybas su Šilalės jaunaisiais futbolininkais.

Stovyklautojai pietavo „Šyšos” valgykloje. Paskutinę stovyklos dieną vyko Šilutės vaikų gatvės futbolo varžybos, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys. Buvo sudarytos net septynios gatvės vaikų futbolo komandos.

Pasibaigus varžyboms visi apdovanoti stovyklos medaliais. Laikas prabėgo nepastebimai, tėvai buvo patenkinti vaikų užimtumu ir prašė, kad stovykla vyktų ir kitą vasarą. R. Čeliauskas dėkoja rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Daliai Rudienei už pasiūlytą galimybę surengti tokią stovyklą ir turiningai išnaudoti vasarą.