Vainute savo talentus atskleidė ir vietiniai, ir svečiai

talentai Gintar_Muraulait_Vainuto_gimnazijaPirmą kartą 2016 metais Vainuto gimnazijoje vykęs talentų konkursas „Atskleisk savo talentą“ šiemet vėl sugrįžo į gimnaziją.

Konkurse dalyvavo ne vien Vainuto gimnazijos mokiniai, bet ir gausus būrys svečių iš Veiviržėnų, Tauragės, Žemaičių Naumiesčio, Kretingos, Pajūrio ir Akmenės rajono mokyklų.

Dalyviai pademonstravo ne tik vokalinius ir choreografinius sugebėjimus, bet ir grojo akordeonu, ukulėle bei armonika. Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos mokiniai pristatė rankų darbo papuošalus iš metalo ir tradicinę prijuostę bei atliko kūrinį ukulėle. Už salės vyko medžio darbų, rankdarbių ir fotografijų paroda.

Visus dalyvių pasirodymus vertino komisija: renginių vedėjas, poetas, Šilutės televizijos laidų autorius Marijus Budraitis, ansamblių vadovas Vygantas Stoškus, Vainuto gimnazijos absolventė Ingrida Tribičiūtė.talentai Ernestas_Merkelis_Vainuto_gimnazija

Žiūrovų dėmesį prikaustė ir svečių pasirodymai: Ingridos Tribičiūtės atlikta daina, jaunimo studijos „Prieskonis“ gyvo garso dainos, sportinių šokių klubo „Kubana“ šokėjų pasirodymai.

Iš gausaus dalyvių būrio buvo išrinkti ir apdovanoti įdomiausiai pasirodę dalyviai. Kūrybiškiausią pasirodymą Vainutui padovanojo Ieva Krušaitė ir Robertas Matevičius iš Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos. Vainutiškė Gintarė Muraulaitė ir Dominyka Gurinaitė iš Akmenės rajono Ventos gimnazijos geriausiai atliko vokalinius kūrinius, o Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos mokinių pasirodymas buvo įvertintas kaip orginaliausias. Vainutiškiai Gabrielė Vindžigelskytė ir Ignas Barakauskas geriausiai sušoko šokį. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokinys Kristijonas Ruškys, akordeonu atlikęs Peshovo kūrinį, laimėjo geriausio instrumentalisto apdovanojimą.

Didžiausių ovacijų ir žiūrovų palaikymo sulaukė Vainuto gimnazijos mokinys Ernestas Merkelis.

Pagrindinį prizą laimėjo ir pačiu geriausiu vakaro pasirodymu pripažintas Kretingos Pranciškonų gimnazijos sportinių šokių studijos „Ritmas“ šokėjų Gretos Stirbytės ir Pijaus Stankevičiaus pasirodymas.

Gerą nuotaiką iš renginio išsinešė ne tik žiūrovai, bet ir dalyviai.

Patricijos Malinauskaitės nuotraukos.