Vainute tradiciškai varžėsi sportiškiausios šeimos

 vainuto sportiskiausios seimosPenktadienį Vainuto gimnazijoje vyko tradicinis renginys „Sportiškiausia šeima“. Jame dalyvavo šeimos, kurių vaikai lanko Vainuto gimnazijos ir Bikavėnų skyriaus ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradines klases.

Renginio tikslas – skatinti sveikai gyventi, mokyti prasmingai leisti laiką, siekti, kad vaikai augtų sveiki, stiprūs ir linksmi, o jų tėveliai kartu su vaikais  sportuotų, bendradarbiautų su mokytojais.

Renginio pradžioje gimnazistai sušoko džaivą, o vėliau prasidėjo įvairios estafetės. Šeimų komandos, kurias sudarė mama, tėtis ir vaikas, turėjo atlikti įvairias užduotis: reikėjo ir su kamuoliu šokinėti, ir balioną badmintono rakete mušinėti, ir bėgti nešant ant dviejų lazdelių uždėtą pagaliuką.

Po visų rungčių sporto šventės dalyviai buvo pakviesti atgauti jėgas į gimnazijos valgyklą. Čia vyko ir šauniausių šeimų apdovanojimų ceremonija. Jos gavo Šilutės r. Visuomenės sveikatos biuro prizus ir padėkos raštus.

Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų grupėje nugalėjo Andrius, Asta ir Kęstas Mauricai, Mantas Bagdonas su mama Gitana ir Egidijumi Drukteiniu bei Pijus Vaivadas su mama Rasa ir Juozu Keraičiu.

Pirmokų – antrokų grupėje sportiškiausios buvo Aretos, Daivos ir Antano Juraškų, Žygimanto, Birutės ir Vyginto Čėsnų bei Paulinos, Kristinos ir Mariaus Surplių šeimos.

Trečiokų – ketvirtokų grupėje laimėjo Mantas, Daiva ir Antanas Juraškos, Simonas, Asta ir Kęstas Mauricai bei Žilvinas, Birutė ir Vygintas Čėsnos.