Vainutiškiai atskleidė savo talentus

vainuto talentaiVainuto gimnazijoje surengtas naujas konkursas „Atskleisk savo talentą“, kuris pakeitė pernai 10-ąjį kartą vykusį dainų konkursą „Lai širdis dainuoja“. Talentų konkursas suteikė galimybę atskleisti ne tik vokalinius, šokio, bet ir kitokius gebėjimus.

Nors talentų konkursas vyko pirmą kartą, tačiau nustebino dalyvių gausa – žiūrovai išvydo daugiau nei 20 pasirodymų. Džiugu, kad naujajame konkurse gausiai dalyvavo ir Vainuto gimnazijos mokiniai, ir svečiai iš kitų rajono mokyklų: Degučių, Katyčių, Žemaičių Naumiesčio, Švėkšnos.

Žiūrovus savo talentais stebino svečiai Emilija ir Nojus iš sportinių šokių klubo „Kubana“ – jie pašoko elegantiškąjį „Vienos valsą“, Tauragės r. Batakių vidurinės mokyklos mokiniai parodė savo vokalinius sugebėjimus, Tauragės muzikos mokyklos mokiniai džiugino klarneto ir saksofono garsais. Prie svečių pasirodymų savo daina prisijungė ir buvusi Vainuto gimnazijos mokinė Ingrida Tribičiūtė.

Tarp dainuojančių ir šokančių konkurso dalyvių pasirodė ir sportininkai, ir medžio dirbinių kūrėjai.

Konkuso dalyvius vertino Asta Gužauskienė, Kintų pagrindinės mokyklos direktorė, „Dainų dainelės“ dalyviai Kamilė Smaidžiūnaitė ir Redminas Šėgžda, Tauragės r. Batakių vidurinės mokyklos mokiniai,  Tauragės muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas Algirdas Petraitis ir  Tauragės muzikos mokyklos mokinys Dominykas Pocius.

Stilingiausio pasirodymo titulą gavo Vainuto gimnazijos II klasės mokiniai, sušokę jaunatvišką šokį. Žiūrovų simpatijų prizai atiteko vainutiškiams Mantui Norkui ir Mantui Bartkui už jų sportinį pasirodymą bei mažųjų šokėjų iš Degučių porai – Viliui ir Simonai. Geriausią šokį sušoko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos merginos, o geriausia vokaliste pripažinta vainutiškė Gintarė Muraulaitė.

Komisija laurus skyrė Vainuto gimnazijos mokiniui Antanui Vilniui už medžio dirbinių pristatymą, Vygailei Vilčiauskaitei iš Žemaičių Naumiesčio už vokalinį pasirodymą ir Vainuto gimnazistams Gabrielei Stulgaitei bei Justui Gofmanui už šokį.
Laimėtojams teikti diplomai ir dovanos, kitiems dalyviams – paguodos prizai.

Vainuto jaunimo klubas „Saulėtekis“ ir gimnazija kviečia visus tobulinti savo gebėjimus bei talentus ir dalyvauti konkurse kitais metais.